Advertisement

W Sulejowie już grają [ZDJĘCIA i FILM]

ePiotrkowRegion Piątek, 17 czerwca 202235182
33 męskie pary i 29 żeńskich rozpoczęło w piątek w Sulejowie zmagania o tytuł Mistrza Polski. Właśnie tutaj rozpoczął się inauguracyjny turniej z cyklu Orlen Beach Volley Tour 2022, który będzie pierwszą odsłoną tegorocznych eliminacji do finału mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom i zawodniczkom.

Ładuję galerię...

To jest jedyny eliminacyjny turniej do finału mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn, który odbywa się na terenie województwa łódzkiego i jedna z najbardziej prestiżowych imprez sportowych, które zostaną zorganizowane w tym sezonie w naszym regionie. Pozostałe turnieje zorganizowane zostaną w Starych Jabłonkach, Przysusze i Kołobrzegu.

 

Na liście startowej jest ponad sto nazwisk, a spotkania rozgrywane są w centrum sportów plażowych, które znajduje się obok Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II, przy ulicy Koneckiej 45.

 

Turniej wystartował w piątek o godz. 9:00 od eliminacji. W sobotę zaplanowano mecze turnieju głównego, a w niedzielę będziemy oglądać rywalizację medalową. Zapraszamy wszystkich na trybuny, wstęp na zawody jest wolny. Niedzielne spotkania będą transmitowane na antenie telewizji Polsat Sport News.

 

 

Film: UM Sulejów

 

Oto szczegółowy harmonogram najważniejszych meczów:

9.00 - początek meczów półfinałowych,

13.00 - mecz o 3. miejsce kobiet,

14.00 - mecz o 3. miejsce mężczyzn,

15.00 - mecz finałowy kobiet,

16.00 - mecz finałowy mężczyzn,

17.00 - dekoracja medalistów i ceremonia zakończenia turnieju.

 


Zainteresował temat?

4

4


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Troll ~Troll (Gość)17.06.2022 16:31

Fajna sprawa, tak się robi promocję miasta i to mówię jako mieszkaniec Piotrkowa! W niedzielę przyjeżdża telewizja, ma być piękna pogoda więc czuje że przyjadą tłumy ludzi do Sulejowa i połączą wypoczynek nad wodą z oglądaniem zawodów. Chojniak patrz i ucz się a nie tylko nam organizujesz męski różaniec ulicami miasta.

84


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat