W Sulejowie już grają [ZDJĘCIA i FILM]

Region Piątek, 17 czerwca 20222
33 męskie pary i 29 żeńskich rozpoczęło w piątek w Sulejowie zmagania o tytuł Mistrza Polski. Właśnie tutaj rozpoczął się inauguracyjny turniej z cyklu Orlen Beach Volley Tour 2022, który będzie pierwszą odsłoną tegorocznych eliminacji do finału mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom i zawodniczkom.

Ładuję galerię...

To jest jedyny eliminacyjny turniej do finału mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn, który odbywa się na terenie województwa łódzkiego i jedna z najbardziej prestiżowych imprez sportowych, które zostaną zorganizowane w tym sezonie w naszym regionie. Pozostałe turnieje zorganizowane zostaną w Starych Jabłonkach, Przysusze i Kołobrzegu.

 

Na liście startowej jest ponad sto nazwisk, a spotkania rozgrywane są w centrum sportów plażowych, które znajduje się obok Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II, przy ulicy Koneckiej 45.

 

Turniej wystartował w piątek o godz. 9:00 od eliminacji. W sobotę zaplanowano mecze turnieju głównego, a w niedzielę będziemy oglądać rywalizację medalową. Zapraszamy wszystkich na trybuny, wstęp na zawody jest wolny. Niedzielne spotkania będą transmitowane na antenie telewizji Polsat Sport News.

 

 

Film: UM Sulejów

 

Oto szczegółowy harmonogram najważniejszych meczów:

9.00 - początek meczów półfinałowych,

13.00 - mecz o 3. miejsce kobiet,

14.00 - mecz o 3. miejsce mężczyzn,

15.00 - mecz finałowy kobiet,

16.00 - mecz finałowy mężczyzn,

17.00 - dekoracja medalistów i ceremonia zakończenia turnieju.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

4


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Troll ~Troll (Gość)17.06.2022 16:31

Fajna sprawa, tak się robi promocję miasta i to mówię jako mieszkaniec Piotrkowa! W niedzielę przyjeżdża telewizja, ma być piękna pogoda więc czuje że przyjadą tłumy ludzi do Sulejowa i połączą wypoczynek nad wodą z oglądaniem zawodów. Chojniak patrz i ucz się a nie tylko nam organizujesz męski różaniec ulicami miasta.

84


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat