Reklama

W Gorzkowicach znów można czytać

ePiotrkowRegion Środa, 06 maja 202023792
Mieszkańcy Gorzkowic znów mogą sięgnąć po ciekawą lekturę. Tamtejsza biblioteka została otwarta po epidemicznej przerwie, choć z ograniczeniami. Jednocześnie w bibliotece może przebywać tylko jedna osoba, dlatego warto wcześniej zarezerwować interesujące tytuły. Wystarczy zadzwonić pod numer 44 681 81 01.
Książki na kwarantannie, fot. pixabay

Jak poinformował portal ePiotrkow.pl wójt gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk, otwarcie dotyczy tylko budynku głównego biblioteki. Nadal zamknięte pozostaną jej cztery filie. Poza nimi zawieszone zostało też funkcjonowanie możliwości korzystania z internetu i drukowania.

 

Z gorzkowickiej biblioteki można korzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00. Przed wejściem należy założyć maseczkę ochronną i jednorazowe rękawice. Zgodnie z wymogami książki oddawane do biblioteki będą poddawane dwutygodniowej kwarantannie.


Zainteresował temat?

0

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wyresetowanie mózgów ~wyresetowanie mózgów (Gość)06.05.2020 15:00

Łał, przywracają nam prawo do człowieczeństwa, a kagańce dla psów to mają dziury, aby pupilek miał dopływ powietrza niczym nie zakłócony, ale i tak im właściciele nie zakładają, a nikt za to nie karze!!!!

11


gość ~gość (Gość)06.05.2020 13:49

Był zakaz czytania?

20


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat