Advertisement

W Bogusławicach rozpoczęły się Ogólnopolskie i Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody

Strefa FMRegion Piątek, 03 maja 201941922
Około 150 zawodników zmierzy się w tegorocznych Ogólnopolskich i Regionalnych Zawodach w Skokach przez Przeszkody, które od piątku odbywają się w Bogusławicach. Przez cały weekend będzie tam można podziwiać czołowych polskich jeźdźców.

Ładuję galerię...

Zawody podzielone są na dwie części: rozgrywki regionalne i ogólnopolskie. -  W pierwszej części zmierzą się początkujący zawodnicy, natomiast w drugiej będzie już można zobaczyć osoby z ogromnym doświadczeniem i dużymi umiejętnościami. W tym roku mamy bardzo silną reprezentacje, bo około 25% zawodników to mieszkańcy naszego regionu. – powiedział Jacek Ostrowski, prezes Stada Ogierów w Bogusławicach.

 

-Ja na koniach jeżdżę już od 7 lat, a więc nie pierwszy raz biorę udział w tego typu zawodach. Muszę przyznać, że w tym roku jest bardzo wysoki poziom, ponieważ do Bogusławic przyjechali zawodnicy z całej Polski. –powiedziała uczestniczka zawodów, Paulina Lewandowska z Łódzkiego Klubu Jeździeckiego- Ja polecam wszystkim jazdę na koniu. Sam kontakt z koniem jest bardzo pozytywnym przeżyciem. Wpływają one również na psychikę człowieka, dzięki czemu można się przy nich uspokoić, wyciszyć. Jazdy konnej warto się uczyć w każdym wieku, wystarczy chcieć- dodaje.

 

Podziwianie jeździeckich zmagań to nie jedyna atrakcja przygotowana dla wszystkich przybyłych. Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych. Dzieci przez cały weekend mogą m. In pojeździć na kucykach czy poskakać na dmuchańcach.

 


Zainteresował temat?

1

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

j. ~j. (Gość)04.05.2019 13:00

Znacie to? Pytają ślepego konia, czy weźmie udział w skokach przez przeszkody, a koń na to: "Nie widzę przeszkód!"...

50


gość ~gość (Gość)03.05.2019 21:17

Piękne miejsce super impreza. Pozdrawiam wszystkich zawodników.

31


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat