V-lecie Piotrkowskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców "Krwinka"

ePiotrkow Poniedziałek, 29 listopada 202110992
Piotrkowskie stowarzyszenie "Krwinka" hucznie obchodziło piątą rocznicę swojego istnienia. Uroczystości jubileuszowe, które zorganizowano w Sulejowie, nie mogły obyć się oczywiście bez akcji krwiodawstwa.

Ładuję galerię...

 

Impreza pierwotnie miała się odbyć w 2020 roku, ale ze względu na pandemię została odłożona o rok. Razem z obchodami odbyła się akcja poboru krwi zorganizowana wspólnie z RCKiK w Łodzi oraz rejestracji dla dawców szpiku razem z Łódzkim Ośrodkiem Dawców Szpiku. Wspólnie szukano biologicznego bliźniaka dla 12 letniego Adasia Milewskiego z Piotrkowa Trybunalskiego. 

 

Jubileusz nie mógł się odbyć bez części oficjalnej, podczas której nie brakowało podziękowań, gratulacji i życzeń. Wśród przybyłych gości byli, m.in. wicemarszałek województwa łódzkiego Zbigniew Ziemba, sekretarz Starostwa Powiatowego Ireneusz Czerwiński oraz burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski.

 

Organizatorzy zadbali także o część artystyczną, zaśpiewała m.in 10 letniej Oliwii Szulc z Agencji Edukacyjno-Artystycznej ,,SIMARE,, oraz Zespołu Ludowego Gminy Sulejów ,,PILICZANIE,,. Wszyscy przybyli zobaczyli także prezentację multimedialną o historii Stowarzyszenia oraz spróbowali jubileuszowego tortu. 

 

Na sam koniec wręczono gościom i członkom Stowarzyszenia pamiątkowe statuetki oraz podziękowania za działalność na rzecz honorowego krwiodawstwa, jak i stowarzyszenia ,,KRWINKA,,.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)30.11.2021 06:12

Czy całość krwi/osocza pozostaje w kraju czy może część jest sprzedawana zagranicę ?
Wypadało by uregulować ten temat żeby honorowi krwiodawcy wiedzieli co dalej się dzieje z ich darem... co innego gdy ktoś oddaje komercyjnie...

00


Egoizm ~Egoizm (Gość)29.11.2021 10:24

A połowa z nich jest bez maseczek

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat