ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Uleczona edukacja, czyli kierunki szkół medycznych znów na topie

Piątek, 07 czerwca 2019
Kierunki szkół medycznych to wybór ludzi, którzy chcą mieć fach w ręku. Dodatkowo zawód, do którego w ten sposób można zdobyć uprawnienia jest zwyczajnie ważny – pomaga złagodzić ból, podnieść jakość życia społeczeństwa, usprawnić i ułatwić jego działanie. Po niemal dwóch latach przerwy, triumfalnie powraca technik farmaceutyczny ponownie wzbogacając ofertę kierunków szkół TEB Edukacja .

Ładuję galerię...

Wykształcenie techniczne czy wyższe?

Obowiązki technika farmaceutycznego i magistra w zakresie wykonywanych zadań są dość podobne. Różni ich przede wszystkim zakres odpowiedzialności. Nad technikiem opiekę sprawuje magister, dlatego też pod wszelkimi decyzjami technika widnieje podpis jego przełożonego.

 

Dobry start

Należy pamiętać o czasie jaki inwestuje się w poszczególne ścieżki edukacji. Szkoła medyczna może trwać od dwóch do pięciu semestrów (w przypadku technika farmaceutycznego jest to pięć semestrów), podczas gdy studia magisterskie to aż pięć lat. Dzięki takiej oszczędności czasu można uzyskać dobry zawód, a następnie poszerzać swoją wiedzę poprzez wybór dodatkowego, pokrewnego lub uzupełniającego kierunku. W rezultacie w ciągu czterech lat nauki można zdobyć nawet dwie kwalifikacje. Szkoła medyczna daje nie tylko praktyczne, ale także formalne poświadczenia umiejętności. TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim oferuje możliwość zdobycia certyfikatów i referencji dla najlepszych. Jakość kształcenia przekłada się na wysoką zdawalność egzaminów zawodowych, co wyróżnia placówkę na tle konkurencji.

 

Zdrowe podejście do nauki

Warto także zwrócić uwagę na sposób przekazywania wiedzy. Choć solidna podstawa teoretyczna jest ważna, w nowoczesnych szkołach medycznych mocno stawia się na praktyczne podejście do zawodu. Na kierunkach wykładają praktycy z pasją do nauczania wśród których można znaleźć znakomitych masażystów, dietetyków, elektroradiologów, zielarzy, techników dentystycznych.

 

Powrót kształcenia na kierunku technik farmaceutyczny umożliwia zdobycie kwalifikacji pod okiem doświadczonych mentorów. Wyróżnieniem dla Szkół TEB Edukacja jest współpraca z partnerami którzy rekomendują swoją marką profesjonalizm, stabilność i efektywność kształcenia. Naukę techników farmaceutycznych w Szkole medycznej TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim wspierają Kamsoft (oprogramowanie dla sektora usług medycznych i farmaceutycznych) oraz Fagron (lider na rynku światowym w zakresie receptury aptecznej).

 

Jak widać edukacja w szkole medycznej to dobre rozwiązanie dla poszukujących zarówno pewnego zawodu, jak i pasji. Nauka w TEB Edukacja gwarantuje świetny startu na rynku pracy, a dla poszukujących nowej drogi zawodowej szanse na przebranżowienie. Na odnalezienie swoich zainteresowań nigdy nie jest za późno. Warto zrobić to właśnie teraz!

 

Więcej informacji o kierunkach znajduje się na www.teb.pl

TEB Edukacja Piotrków Trybunalski ul. Polna 13/13a tel. 44 715 23 86

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat