TPPT zaprasza do kwestowania

ePiotrkow Wtorek, 05 października 202111640
Już po raz 34. w Piotrkowie odbędzie się kwesta na ratowanie zabytkowych nagrobków organizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego.
pakwi

Tegoroczna kwesta przed bramami piotrkowskich cmentarzy potrwa od 29 października do 1 listopada.
- W ubiegłym roku pandemia pokrzyżowała nam plany i zbiórka odbywała się wyłącznie w wersji on-line. W tym roku chcemy wrócić do tradycyjnej formy, a to będzie możliwe wyłącznie dzięki zaangażowaniu osób, które włączą się do kwestowania – zachęca Waldemar Domarańczyk, prezes TPPT.

 


Zbiórkę pieniędzy zaplanowano od piątku do soboty (29-31.10.2021 r.) w godz. 9:00-16:00, a 1 listopada w godz. 9:00-17:00.

Deklaracje udziału w kweście z podaniem propozycji daty i przedziału czasowego wraz z adresem zamieszkania i kontaktowym numerem telefonu oraz adresem e-mail należy przesyłać do 17 października na adres e-mail tp-pt@wp.pl lub podać telefonicznie pod numerem tel. 697-502-555.


Jak co roku zbiórkę można także wesprzeć poprzez przekazanie datków na konto Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego 07 1020 3916 0000 0602 0100 0371 z dopiskiem „XXXIV KWESTA – 2021”.

 
- Biorąc pod uwagę ilość cennych nagrobków na naszych cmentarzach, wymagających konserwacji i remontów wierzymy w przychylność i wsparcie tych działań. Od naszej ofiarności i zaangażowania zależy los jednej z najpiękniejszych nekropolii ziemi łódzkiej, będący świadectwem bogatej historii Piotrkowa Trybunalskiego – zachęca do udział w tegorocznej kweście prezes Domarańczyk.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat