Sytuacja w Przedszkolu Samorządowym nr 7 powoli się stabilizuje

ePiotrkow Środa, 10 marca 202134817
W związku z pojawieniem się ogniska koronawirusa w Przedszkolu Samorządowym nr 7 i potwierdzeniem zakażenia u 12 pracowników, cały personel oraz 130 przedszkolaków zostało skierowanych na kwarantannę, a placówka do 8 marca była nieczynna. Przedszkole wróciło już do pracy. Pomieszczenia zdezynfekowano i wszystko wraca do normy.
fot. pixabay.com / _Alicja_

- Sytuacja powoli się stabilizuje i w miarę możliwości wracamy do naszych obowiązków. Mówię tu o możliwościach organizacyjnych i przede wszystkim kadrowych. Przedszkole zostało dokładnie zdezynfekowane, a dzieci wróciły do czystych i wyozonowanych pomieszczeń. Także czują się bezpiecznie. Wrócili również pracownicy, którzy przebywali na kwarantannie. Niestety część osób jest jeszcze na zwolnieniach i walczy z chorobą albo jej skutkami i powikłaniami - mówi Elżbieta Pilarczyk, dyrektor PS nr 7.

Aktualnie w placówce uruchomione są trzy grupy, w których jest łącznie 60 podopiecznych. - Jestem naprawdę mile zaskoczona, bo od rodziców uzyskaliśmy olbrzymie wsparcie i życzliwość. Grupy są pełne, ale rozumiem, że jakieś obawy mogą istnieć, bo biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną w kraju każdy może zachorować. Na szczęście wszystkie dzieci w naszym przedszkolu są zdrowe i sytuacja jest opanowana - dodaje dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 7.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mama ~mama (Gość)10.03.2021 22:09

Najlepsze przedszkole w Piotrkowie, zawsze czyściutko i schludnie a ze ktoś przyniósł wirusa ??w tych czasach normalne niestety większość osób nie nosi maseczek i to jest powód:( Pani Dyrektor wspaniałą kobieta czuwa nad wszystkim i zawsze wszystko ma pod kontrolą. Życzę zdrowia personelowi i dzieciaczkom :)!

50


go?ć_wacek ~go?ć_wacek (Gość)10.03.2021 17:11

Płaskoziemcy myślą że maseczki pomagają

28


Ozdrowieniec ~Ozdrowieniec (Gość)10.03.2021 16:56

Pic na wodę.., fotomontaż. Buahaha

22


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)10.03.2021 12:47

Opiekunka chodzą tam bez maseczek

14


Ulus ~Ulus (Gość)10.03.2021 12:46

Moja Julka tam chodzi a wczoraj kupiłam jej nowego aifona

09


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat