Srebrny medal Maksymiliana Danielaka na Litwie

KKS Ruch PiotrkówŚwiat Poniedziałek, 07 października 201928312
To duży sukces wychowanka KKS Ruch Piotrków Trybunalski. Młody piotrkowianin zajął drugi miejsce podczas rozgrywanego od piątku w Wilnie międzynarodowego turnieju RSL Lithuanian U17 International.
Na zdjęciu Maks pierwszy od lewej. Fot.: KKS Ruch Piotrków Trybunalski.

Zawodnik piotrkowskiego Ruchu, od tego roku szkolnego uczący się i trenujący w OSSM Szkole Mistrzostwa Sportowego w Białymstoku, zdobył srebrny medal w grze podwójnej w parze z Tomaszem Buzą. Aktualni wicemistrzowie Polski U15 w półfinale pokonali francuską parę Yohan Osvald/Arthur Wakhevitsch 21:16, 23:21. W finale musieli jednak uznać wyższość innych reprezentantów Francji - Matteo Justela/Baptiste'a Labarthe, którzy wygrali ten mecz 21:14, 21:14.

 

W grze pojedyńczej Maks Danielak w ćwierćfinale pokonał Rosjanina Dmitrija Lanina 21:11, 21:10, znajdując się tym samym wśród ośmiu najlepszych singlistów turnieju.

 

Srebro, wywalczone przez Mateusza na Litwie to – po siedmiu medalach mistrzostw Polski – pierwszy medal naszego młodego zawodnika zdobyty podczas międzynarodowej imprezy.

 

 

 

 


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)07.10.2019 18:07

Dlaczego nie pokazujecie kto wygrał puchar prezydenta cherliaderek

20


Piotrków ~Piotrków (Gość)07.10.2019 13:43

Brawo Maks!

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat