Sprawdzą kto upublicznił film z wypadku

Strefa FM Piątek, 17 listopada 201742
Prokuratura sprawdzi kto upublicznił film z miejskiego monitoringu, który zarejestrował moment potrącenia 81-letniego mieszkańca Piotrkowa. Zapis z kamer został prawdopodobnie wyniesiony nielegalnie z piotrkowskiej komendy Straży Miejskiej.
Sprawdzą kto upublicznił film z wypadku

- Wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa - potwierdza Witold Błaszczyk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim. Prokuratura ustali, czy rzeczywiście doszło do wycieku materiału, który może być dowodem w sprawie. - Będziemy sprawdzać, czy ujawniono film już zabezpieczony. Jeśli tak, to oczywiście będziemy wyjaśniać kto tego czynu dokonał - tłumaczy prokurator Błaszczyk.


O sprawie pisaliśmy TUTAJ

POLECAMY


Zainteresował temat?

11

1


Komentarze (42)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)17.11.2017 12:13

Żałosne są komentarze, w stylu to zaklad pogrzebowy i zrobili to specjalnie. Każdy normalny człowiek widzi, ze to był wypadek. Każdy kierowca normalny, który jeździ takim busem wie jak ciężko się cofa takim autem. Pozdrawiam samych najlepszych kierowców, którzy zaraz mnie shejtuja uważajcie w swoich osobówkach żebyście kiedyś kogoś nie potracili przy cofaniu w końcu jesteście najlepsi i zgubi was rutyna.

817


gość ~gość (Gość)17.11.2017 15:35

Moze jak cofał to bylo nieumyślne potrącenie ale jak drugi raz go najechał to bylo z premedytacją!!! Na filmie wszystko widac !!! Kierowca powinien odpowiadac za zabójstwo bo gdyby zatrzymal pojazd i udzielił pomocy to moze gosciu by przeżył... Ta sprawa niech sie zajmuje prokurator a nie tym że ktos udostępnił filmik-bo bardzo dobrze zrobil. Teraz niezamiotą sprawy pod dywan tak łatwo

183


Kulson ~Kulson (Gość)17.11.2017 15:55

Ten co wyniósł film to pewnie był sygnalista, a taki to jest chroniony prawem.

140


gość ~gość (Gość)19.11.2017 01:42

Na tym filmie jest nagrany kierowca,który przejechał po podwójnej ciągłej i złamał przepisy skrecajac w lewo. Możliwe, że mógł widzieć wypadek z karawananem.
Jego tez będzie policja szukała za złamanie przepisów drogowych?

111


okok ~okok (Gość)18.11.2017 23:42

Tam jest nagrana, rozpowszechniana i zbędnie, wręcz bezkrytycznie komentowana ludzka tragedia. Tego nie powinno się rozpowszechniać. Informacja o tym fakcie byłaby zupełnie wystarczająca.

19


Przecież to z kamery Straży Miejskiej ~Przecież to z kamery Straży Miejskiej (Gość)18.11.2017 18:18

Albo obok niej ktoś nagrywał z okna ? Trzeba porównać to co jest w straży nagrane i będzie wiadomo. Właściwie, to już wiadomo. Totalny, całkowity brak nadzoru. Z Policji komendant odszedłby sam, albo zostałby odwołany.

54


To nie straż miejska nagrywała i upubliczniła nagranie ~To nie straż miejska nagrywała i upubliczniła nagranie (Gość)18.11.2017 11:43

Ten materiał nie został nagrany przez kamerę monitoringu miejskiego. Osoba fizyczna nagrała na telefon komórkowy i tyle w temacie. I co na to pan P.Kwiatkowski z epiotrkow.pl ?

56


mom ~mom (Gość)18.11.2017 06:47

Od trzech lat odcinek W. Polskiego na odcinku POW - Toruńska czeka na dokończenie inwestycji, Nie wykonano planowanej modernizacji chodnika i przełożenia linii energetycznej. Krawężnik m.in. jest dodatkowym zabezpieczeniem pieszych przed podobnymi wtargnięciami pojazdów. Czy prawidłowa wysokość krawężnika nie zminimalizowała by skutków podobnych zdarzeń ? ? ?

71


komentarz zbyteczny ~komentarz zbyteczny (Gość)17.11.2017 13:53

Ten zabity był porządnym człowiekiem. Że sobie stał przed PZU co w tym złego? Miał czas to stał ale nie chodził pijany. Znałem śp. gościa z widzenia on chyba mieszkał w tym bloku na rogu Sienkiewicza-a Wojska Polskiego w podwórzu. Kiedyś jak był młodszy przynosił do Komendy Milicji na ul. Sienkiewicza jedzenie zatrzymanym w areszcie. I nie piszcie o nim źle. Nie przystoi pisać źle o starszym człowieku który zginął pod kołami karawanu. Właściciel tego ZP powinien ten zakład przenieść w inne miejsce a nie parkować karawan na chodniku w pobliżu linii ciągłej.

212


Kulson ~Kulson (Gość)17.11.2017 17:59

nic złego ktoś niezrobił pokazał prawdę karać za prawdę śmiechu warte ale w naszym kraju wszystko możliwe jest

171


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat