Advertisement

Śmierć na drodze. Nie żyje 52-latek

Bełchatów Poniedziałek, 13 czerwca 20223
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Bujny Szlacheckie w gminie Zelów. W wyniku tego zdarzenia zginął 52-letni kierowca. Policjanci apelują o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
fot.: KPP Bełchatów fot.: KPP Bełchatów

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło na skrzyżowaniu dróg relacji Zelów - Grabostów i Łobudzice – Kociszew. Zderzyły się tam ze sobą dwie osobówki.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 52-letni mieszkaniec Radomska kierujący oplem astrą, jadąc drogą podporządkowaną od strony Łobudzic w kierunku Zelowa, na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w prawidłowo jadący samochód marki VW Touran, a następnie w przydrożną kapliczkę. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń, mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, kierowca opla zmarł na miejscu. 33-letni kierowca vw został przewieziony do bełchatowskiego szpitala, gdzie po udzieleniu mu pomocy medycznej  z ogólnymi potłuczeniami został zwolniony. Mężczyzna był trzeźwy - mówi nadkom. Iwona Kaszewska, oficer prasowy KPP w Bełchatowie.

fot.: KPP Bełchatów

 

Kierowcy pojazdów podróżowali sami. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe. Pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, ustalili też świadków. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają teraz funkcjonariusze z Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Rdzenny EP ~Rdzenny EP (Gość)13.06.2022 13:36

Skrzyżowania długich i prostych odcinków dróg są często miejscami niebezpiecznymi. W Piotrkowie takim miejscem jest skrzyżowanie Twardosławicka-Zawodzie. Widoczność nie jest najlepsza i do końca nie wiesz, czy z podporządkowanej nie wyskoczy jakieś auto na pełnej...
Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego oraz dla rodziny poszkodowanego (i dla samego poszkodowanego z VW) Szczęście w nieszczęściu, że ten prawidłowo jadący nie odniósł poważnych obrażeń - gdyby wjechał na skrzyżowanie ułamek sekundy wcześniej, to by dostał strzał astrą w bok... a wtedy konsekwencje mogłyby być tragiczne w skutkach.

50


Putin ~Putin (Gość)13.06.2022 13:27

Wieczny odpoczynek dla zmarłego

30


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)13.06.2022 13:08

No tak trochę sam się wprosił na tamten świat. Szkoda tylko kierowcy z drugiego auta oraz rodziny, która będzie go opłakiwać. Nie wiem czym ludzie myślą wsiadając za kierownicę auta. Zdarzę, nie zdarzę. A potem są takie wypadki.

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat