Rio Suzuki otworzył wynik

Radomsko Sobota, 27 kwietnia 20193
Sobota to był dzień debiutów, na ławce trenerskiej MKS Piotrcovii Piotrków Trybunalski po raz pierwszy usiadł Dmytro Zinchuk, w zespole PKS Polonii Piotrków Trybunalski po raz pierwszy wystąpił natomiast Japończyk Rio Suzuki i był to debiut nadzwyczaj udany, ponieważ nowy zawodnik piotrkowskiego zespołu strzelił jedną z trzech bramek, dzięki którym Polonia pokonała LUKS Gomunice 3:1 (1:0).

Polonia jest w tym sezonie niepokonana i do Gomunic piotrkowski zespół pojechał w jako faworyt i lider piotrkowskiej okręgówki. Już w 16. minucie spotkania wynik tego meczu otworzył wspomniany Rio Suzuki. W pierwszej połowie żadna bramka już nie padła, po przerwie poloniści jeszcze dwukrotnie pokonali golkipera gospodarzy, w 67. minucie na listę strzelców wpisał się Adrian Malicki, a trzecią bramkę dla piotrkowian zdobył Mateusz Jakubiak.

1 maja poloniści podejmą LKS Czarnocin. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 17.00.

LUKS Gomunice 1:3 (0:1) PKS Polonia Piotrków Trybunalski

(Bramki dla Polonii strzelili: '16 Rio Suzuki, 67' Adrian Malicki, 76' Mateusz Jakubiak)

PKS Polonia Piotrków Trybunalski: Błażejewski - Wojewódzki, Suzuki (84' Kamocki), Jakubiak, Malicki, Nowaczyk, Kugiel (70' Jagodziński), Bąbol, Sulikowski (87' Kapuściński, Bykowski, Wiśniewski.