Pożar domu w gminie Sulejów. Jedna osoba ranna

ePiotrkowRegion Środa, 09 października 20195 8615
Do pożaru w budynku mieszkalnym w miejscowości Zalesice Kolonia w gminie Sulejów doszło we wtorek po południu. Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej.
fot. OSP Przygłów

Na miejscu strażacy zastali duże zadymienie w jednym z pomieszczeń. W aparatach ochrony dróg oddechowych weszli do budynku i ugasili pożar i oddymili wnętrze. Usunęli również z budynku palący się tapczan i dogasili go strumieniem wody. Jak informują nas strażacy z OSP Przygłów, jedna osoba wymagała pomocy medycznej, doznała lekkich poparzeń na twarzy. Strażacy opatrzyli rannego i przekazali zespołowi ratownictwa medycznego.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość gośćranga09.10.2019 19:48

Nie ważne jak to się nazywa ważne jest to że dzięki temu można uratować życie.

21


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)09.10.2019 10:17

Świat i mowa zmieniają się ciągle. Dawniej pisało i mówiło się "maska", a teraz bardziej prosto "aparat ochrony dróg oddechowych"

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat