ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podczas piotrkowskiego pokazu udowodniły, że potrafią dobrać bieliznę dla każdej kobiety

Poniedziałek, 17 lutego 2020 15184
W walentynkowy wieczór w Piotrkowie Trybunalskim odbył się niezwykły pokaz. Podczas XIX Balu wuefisty po stworzonym wśród gości wybiegu przeszły panie, które udowodniły, że każda kobieta może zjawiskowo wyglądać w bieliźnie i co najważniejsze doskonale się w niej czuć.

Ładuję galerię...

 

Pokaz zorganizowano z inicjatywy Ovsanny Kowalskiej, właścicielki piotrkowskiego salonu „Wygodna bielizna”, która zajmuje się sprzedażą tych artykułów już od kilkunastu lat.

 
- Ta praca jest moim hobby. Oczywiście sprzedaję bieliznę w różnych rozmiarach, ale organizując dzisiejszy pokaz, chciałam udowodnić, że duże jest piękne. Kobiety z dużym biustem często mają problem ze znalezieniem odpowiedniego stanika, a my staramy się tym paniom pomóc. Maksymalne rozmiary wiodących polskich marek są na ogół niewystarczające, często w żadnym z katalogów panie nie mogą znaleźć nic dla siebie, ale nie u nas. Z każdą klientką przeprowadzam wnikliwą konsultację brafittingową. Współpracuję z Nazeli Mokrosinska, w jej łódzkim atelier na pewno każda pani znajdzie właściwy rozmiar i będzie to usługa o warszawskim standardzie, ale za piotrkowską cenę – mówi Ovsanna Kowalska, właścicielka piotrkowskiego salonu z bielizną.

 

 
Bielizna, którą miały na sobie modelki, była niezwykle sensualna i jednocześnie bardzo oryginalna. Bez wątpienia każda z pań doskonale czuła się w każdym z prezentowanych kompletów.

 
- W bieliźnie powinniśmy czuć się dobrze i wygodnie, oczywiście przy okazji może być ona też piękna, co udowodniliśmy podczas dzisiejszego pokazu. Nadal bardzo popularne są koronki, jako projektantka cenię te polskie, czeskie, włoskie, współpracuje też z Francuzami. Klientki niekiedy same wcielają się w role projektantek i wówczas razem tworzymy taki komplet od podstaw. Kocham kobiety, które wiedzą, czego chcą. Współpracowałam z przedstawicielami wielu polskich marek, ale postanowiłam stworzyć, swoją, żeby móc sobie pozwolić na znoszenie ograniczeń. Dotychczas każda pani, która kupiła od nas biustonosz, powiedziała, że nie chce już żadnego innego. Niezależnie od tego, czy kobiety są grubsze czy chudsze, mają też dusze, a my staramy się pięknie ubrać właśnie te dusze – dodaje Nazeli Mokrosinska.

 

 
Salon Ovsanny Kowalskiej „Wygodna bielizna” znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Polnej 23.

 

 

 

 


Zainteresował temat?

26

23


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat