Piotrkowianin wygrał w Kaliszu

PiotrkowianinKraj Niedziela, 25 listopada 20185
Pewnym zwycięstwem piotrkowskiej drużyny zakończył się jej pojedynek z MKS Energą Kalisz, na przerwę podopieczni trenera Dmytro Zinchuka zeszli z dwubramkową przewagą, a w drugiej połowie zdominowali rywala.

Gospodarze tylko przez pierwszy kwadrans byli w stanie nawiązać walkę z piotrkowską drużyną i prowadzili nawet 8:5, później nasi szczypiorniści odrobili straty, a do szatni zeszli prowadząc dwiema bramkami.

Po przerwie piotrkowianie konsekwentnie powiększali przewagę, bardzo skuteczni byli przede wszystkim Piotr Swat i Sebastian Iskra, którzy razem zdobyli 12 bramek, naszej bramki dobrze strzegli natomiast Damian Procho i Marcin Schodowski, którzy obronili cztery rzuty karne.

W sobotę, 1 grudnia do piotrkowskiej Hali Relax przyjedzie Stal Mielec, mecz 13. kolejki PGNiG Superligi rozpocznie się o godzinie 18.00.

Energa MKS Kalisz 24:29 (12:14) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Schodowski, Procho - Swat 8/5, Iskra 4, Szopa 4, Surosz 4, Sobut 3, Pacześny 3, Mastalerz 2, Nastaj 1, Tórz, Kaźmierczak, Andreou, Pożarek, Woynowski.