Advertisement

Piotrkowianie: książka i ruch najlepsze na jesień

Piątek, 23 września 20221
Już od kilku dni pogoda wskazywała nieubłagane nadejście jesieni. Ta kalendarzowa rozpoczęła się dzisiaj (23.09.2022). Co ciekawe w tym roku zbiegło się to również z nastaniem jesieni astronomicznej, która zaczęła się kilka minut po godzinie trzeciej. Oznacza to, że dzisiejszy dzień i noc będą trwać równo po 12 godzin. Natomiast w kolejnych dniach dzień będzie się skracał, a noc wydłużać.
fot.: freepik.com fot.: freepik.com

Długie, chłodne i deszczowe wieczory są kojarzone z jesienną chandrą, na którą wiele osób ma już swoje sposoby. Wielu jednak jeszcze szuka najlepszej metody na spędzenie tego czasu. 


Zapytaliśmy się mieszkańców Piotrkowa, jaki oni mają sposób na spędzanie długich jesiennych wieczorów.

Ja czytam książki. Mieszkam z kotem, więc czasem z nim porozmawiam, czy poczytam, nieraz na głos, książkę - mówi jedna z piotrkowianek. 

Książka, pies. Lubię po prostu czytać, a telewizja mnie trochę nudzi. Dużo czasu zajmuje mi spędzanie czasu z moim pupilem - dodaje kolejny z naszych rozmówców. 

Piotrkowianie zaproponowali naszemu reporterowi również inne sposoby na spędzanie jesiennych popołudni. To spacery na świeżym powietrzu oraz jazda rowerem po zakątkach Piotrkowa. Niektórzy jednak wolą oglądać telewizję, czy słuchać radia. 

 

 

autor: Jan Hoffman

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

al ~al (Gość)24.09.2022 21:39

Stara panna i pies , to źle rokuje.

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat