Advertisement

Piotrków bez miejskiego Sylwestra, ale z przedświątecznym spotkaniem

ePiotrkow Środa, 08 grudnia 2021380023
W Piotrkowie nie będzie w tym roku miejskiego Sylwestra, nie będzie także pokazu fajerwerków na powitanie nowego roku. Urząd planuje natomiast organizację przedświątecznego spotkania w Rynku Trybunalskim.
Fot. UM Piotrków Fot. UM Piotrków

Od lat w Piotrkowie z okazji Sylwestra nie są organizowane żadne masowe imprezy. Do 2019 roku miasto organizowało pokaz sztucznych ogni z wieży ciśnień. Takiego pokazu nie było już w ubiegłym roku i władze nie planują go organizować także i podczas zbliżającego się Sylwestra. 

 

 

Tradycją w mieście jest za to przedświąteczne spotkanie w Rynku Trybunalskim. Wiadomo już, że odbędzie się ono 19 grudnia, choć wielu szczegółów urzędnicy nie chcą jeszcze zdradzać. 

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad reżimu sanitarnego. Podczas imprezy zaplanowaliśmy występy artystyczne oraz konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Spotkaniu będzie towarzyszył Jarmark Świąteczny - wyjaśnia Jarosław Bąkowicz, kierownik Biura Prasowego piotrkowskiego magistratu.

W tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną, nie będzie tradycyjnego poczęstunku wigilijnymi potrawami. 

 


Zainteresował temat?

1

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (23)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gostekk ~gostekk (Gość)09.12.2021 14:48

Nawet pokazu fajerwerków nie zrobią ? Miasto 60+

40


D ~D (Gość)09.12.2021 21:50

Szkoda.
Podobno Antonio miał o północy odśpiewać "Bogurodzicę", miały być gromkie bisy i owacje na stojąco. No niestety wszystko wina Tuska...

02


go?ć_wolf ~go?ć_wolf (Gość)09.12.2021 11:29

Jaki Prezydent taki Sylwester zostanie w mieście z Emerytami nie ubliżając Emerytom

50


Celuloza skolioza. ~Celuloza skolioza. (Gość)09.12.2021 07:30

Widziałem szczury z grupy omixivid, wychodziły z miasta, twierdziły że w mieście bieda i kasta. Poszły za swoimi na okoliczna wieś Kałek. Nawet chciały się chlebem ze mną podzielić, ale ja na bezglutenowej.

21


jfghghjgh ~jfghghjgh (Gość)09.12.2021 07:13

Wcale mnie to nie dziwi...ręce opadają. W Piotrkowie już wszystkiego brak, a potem robią podsumowanie liczby ludności w Piotrkowie i jest płacz bo ludzi młodych ubywa. Niech robią tak dalej, a przyjdą czasy że Piotrków będzie miastem w którym żyją tylko ludzie po 60-tce, ciekawe co wtedy zrobią...
a tak zmieniając temat...mamy 9.12. a Wierzejska nadal zamknięta...kiedy będzie możliwy przejazd? Czas upływa a z nim "pierwsza połowa miesiąca".

41


Kacper ~Kacper (Gość)08.12.2021 18:04

Jak sobie podnieśli maksymalnie diety radni Janik, Cecotka, Staszek i reszta to zabrakło na wszystko.

50


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)08.12.2021 18:56

Zaorać i tyle na temat

30


arek ~arek (Gość)08.12.2021 16:41

Nic nie będzie w mieście , ale będzie gruby portfel Chojniaka,

61


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)08.12.2021 12:05

"W Piotrkowie nie będzie w tym roku Sylwestra"
A w którym roku ostatnio w Piotrkowie był organizowany Sylwester? Z kilkadziesiąt lat temu.

111


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)08.12.2021 14:39

Jak jest szczyt pandemi to będzie spotkanie jak spadnie ilość zakażeń to nie wolno zrobić Sylwestra

41


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement