Reklama

Pierwszy w historii telewizyjny mecz Piotrcovii

MKS Piotrcovia Piątek, 22 stycznia 2021277910
Nawet najstarsi górale mogą mieć problem z przypomnieniem sobie daty ostatniej telewizyjnej transmisji spotkania ligowego z udziałem piłkarek ręcznych Piotrcovii. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że takowej transmisji nigdy nie było. Mniejsza z tym - wiemy już, że dwa najbliższe mecze naszej drużyny będą transmitowane przez TVP Sport, a jest szansa, że w lutym telewizyjna ekipa zawita do Hali Relax.
fot. MKS Piotrcovia

Pierwszym transmitowanym spotkaniem będzie sobotnia potyczka w Elblągu z miejscowym Startem. W pierwszej rundzie, po dramatycznej końcówce, nasz zespół wygrał 27:26, a zwycięskiego gola rzuciła Małgorzata Trawczyńska.

 

- W Elblągu jest ciężki teren, grają tam doświadczone zawodniczki, co zresztą pokazały w niedawnym pojedynku z mistrzem Polski z Lublina. Postaramy się jednak zagrać tam na maksimum możliwości i przywieźć do Piotrkowa trzy punkty - zapowiada nasza rozgrywająca.

Start, w którego barwach gra była zawodniczka Piotrcovii - Joanna Waga, przegrał środowe spotkanie z MKS Perłą 22:25, ale na kwadrans przed końcem był remis (18:18), a na pięć minut przed końcową syreną 21:20 dla mistrzyń. Drużyna Andrzeja Niewrzawy to trudny rywal i z tego zdaje sobie sprawę również Krzysztof Przybylski.

- Różnica w tabeli kilku miejsc i kilku punktów na pewno nie może uśpić moich zawodniczek. Musimy zagrać skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty - mówi nasz szkoleniowiec.

Spotkanie rozpocznie się o 13:45. Mecz, jak już na początku pisaliśmy, pokaże TVP Sport, a pojedynek poprowadzą: bracia Michał i Robert Orzech. Delegatem z ramienia ZPRP będzie zaś Andrzej Żabczyński.


Zainteresował temat?

1

4


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_...... ~gość_...... (Gość)23.01.2021 10:49

Polsat transmitował mecz Piotrcovii, fakt było to dawno, ale było. Na 100 procent był transmitowamy mecz Piotrcovii z Lublinem, był to styczeń, nie pamietam ktorego roku.

30


gość_:] ~gość_:] (Gość)23.01.2021 07:56

To, że będą chcieli podebrać nasze dziewczyny to było pewne.
Piotrcovia robi w tym sezonie świetny wynik. Zawodniczki są zaangażowane i walczą w każdym meczu. Porażki wynikały z braku doświadczenia i poza boiskowych zagrywek.
Trener i Prezes zrobili bardzo dobrą robotę.
Z wypowiedzi Oktawii wynika, że od początku jej zależało na Lublinie. To właśnie gra u nas sprawiła, że mogła zrealizować swój cel.

30


kibic 1980 ~kibic 1980 (Gość)23.01.2021 14:32

Skąd pomysł, że to pierwszy mecz Piotrcovii w tv?????

21


gość_kibic ~gość_kibic (Gość)23.01.2021 06:36

Rozbiór Piotrcovii rozpoczęty.Ploominska oficjalnie od nowego sezonu w Lublinie. Prezedsie,co się dzieje?

32


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat