Pewne zwycięstwo Concordii nad Zjednoczonymi

Strefa FM Sobota, 05 października 20136
Concordia Piotrków Trybunalski wygrała ze Zjednoczonymi Stryków 3:0 (2:0) w spotkaniu 13. kolejki IV ligi łódzkiej. Swoją drugą bramkę w tych rozgrywkach dla podopiecznych Zbigniewa Karbownika zdobył Brazylijczyk Jean Keller. Piotrkowianie wygrali przed własną publicznością po raz drugi w tym sezonie.

Wynik meczu otworzył w 34. minucie Dariusz Kukułka. Chwilę później drugą bramkę dla piotrkowian zdobył Jakub Petrykowski.  Jeszcze przed przerwą gospodarze mogli strzelić trzeciego gola. Rzut karny w 40. minucie obronił jednak golkiper strykowian. Jedenastki nie wykorzystał Tomasz Gędek. W drugiej odsłonie tempo meczu trochę spadło, a Concordia kontrolowała przebieg gry. W 70. minucie na murawie pojawił się Jean Keller. Pozyskany z A-klasowej Luciążanki Przygłów Brazylijczyk kilka minut później ustalił końcowy rezultat na 3:0. To jego drugi gol w barwach Concordii. Pierwszego strzelił tydzień temu w zwycięskim meczu z Astorią Szczerców.

Concordia Piotrków – Zjednoczeni Stryków 3:0 (2:0)