Advertisement

OAZA zaprosiła na piknik

ePiotrkow Sobota, 27 sierpnia 20220
W sobotę w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym OAZA odbył się piknik rodzin z okazji Dnia Działkowca. Do udział w nim zaproszono także dzieci z Ukrainy, które do Polski musiały przyjechać w związku z trwającą w ich ojczyźnie wojną.

Ładuję galerię...

Koniec sierpnia to we wszystkich ogrodach działkowych czas świętowania „Dnia Działkowca”, zwany także działkowymi dożynkami. W wielu ogrodach na terenie Piotrkowa w tym czasie odbywają się pikniki i zabawy dla działkowców. W sobotę taki festyn odbył się w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym OAZA przy ul. Brzeźnickiej. 

Jest to forma pikniku integracyjnego. Chcieliśmy oprócz dzieci z Piotrkowa i naszych ogrodów działkowych zaprosić także te z Ukrainy, które przybyły do Polski, w związku z trwającą w ich Ojczyźnie wojną. Przy okazji pikniku chcemy im pokazać, czym są rodzinne ogrody działkowe oraz jak można tutaj sympatycznie spędzać czas. Być może uda się zaszczepić w nich tę miłość do bycia działkowcem – mówił Stefan Famulski, prezes ROD OAZA.

Podczas festynu na dzieci czekały gry i zabawy oraz dmuchańce przygotowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dużym zainteresowaniem najmłodszych cieszył się także policyjny radiowóz.


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat