Advertisement

Nowe miejsce wypoczynku na osiedlu "Południe"

ePiotrkow Środa, 01 lipca 20207
Nowe miejsce wypoczynku powstaje na piotrkowskim osiedlu "Południe". Mieszkańcy będą mogli tam wypocząć w otoczeniu zieleni, a w przyszłości także skorzystać z możliwości poprawienia swojej kondycji fizycznej.

Ładuję galerię...

- Pracujemy nad uporządkowaniem terenu w szczycie bloku nr 27 przy ul. Nałkowskiej. Tamten obszar był zupełnie niezagospodarowany przez najemcę, który go dzierżawił. W ubiegłym roku podjęliśmy decyzję o zajęciu się nim. Mieszkańcy będą mogli tam wypocząć, korzystając z zielonej przestrzeni. Prace przy stworzeniu mini parku w tym rejonie Piotrkowa są już na ukończeniu. Posadziliśmy już krzewy i uformowaliśmy alejkę. Znajdą się tam też ławki i stolik do gry w warcaby. Jeśli w przyszłości uda nam się wygospodarować dodatkowe pieniądze, wstawimy do zieleńca również urządzenia ruchowe, jak np. stacjonarny rower - mówi Jolanta Patryarcha, zastępca prezesa ds. finansowych Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. 


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)12.07.2020 12:31

A kiedy psm zrobi coś z asfaltową nawierzchnią po starym boisku na osiedlu Jagiellonskiej? Psm dużo robi dla mieszkańców, żeby nie było ze się czepiam. Ale szkoda placu, idealne miejsce na plac zabaw lub odnowić nawierzchnie postawić kosze i boisko do koszykówki jak tralala. Dzieci by skorzystały.

10


gość ~gość (Gość)02.07.2020 09:27

A dajcie święty spokój ;)

10


aintoni. ~aintoni. (Gość)01.07.2020 09:51

dlaczego niema lawek wypoczynek jak na spacerniaku zapraszam .

41


gość ~gość (Gość)01.07.2020 10:21

Czy picie niewielkiej ilości alkoholu będzie dozwolone? Maksymalnie 4 piwa.

34


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat