Nowe informacje w sprawie śmierci znanego kardiologa

Strefa FM Środa, 29 września 20218 11614
Piotrkowska prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci bełchatowskiego kardiologa. Kluczowe będą wyniki sekcji zwłok, które mają odpowiedzieć na pytanie, co było bezpośrednią przyczyną śmierci lekarza.

Nieprzytomnego mężczyznę znalazła w przydrożnym rowie przejeżdżająca tamtędy kobieta.

 

- Jego ciało leżało przykryte rowerem. Mimo podjętych działań reanimacyjnych rowerzysta zmarł na miejscu zdarzenia. Dokonano oględzin i przesłuchano świadka, który ujawnił leżącego rowerzystę, zaplanowano przeprowadzenie w najbliższym czasie sekcji zwłok mężczyzny celem ustalenia przyczyny zgonu — mówi Magdalena Czołnowska-Musioł, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie.

 

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w miejscowości Stradzew w gminie Wola Krzysztoporska. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna często wybierał się na długie rowerowe wycieczki, między innymi w tamte okolice.


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Rtjx ~Rtjx (Gość)29.09.2021 13:11

Nie śmieje się ani nic, ale stawiam na zawał albo atak serca. Nic innego rak nagle człowieka nie ścina z nóg.

76


Luje ~Luje (Gość)30.09.2021 13:19

Ja myślę.ze to covid.

13


Luje ~Luje (Gość)30.09.2021 08:28

Ja myślę że.to robię.

02


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)30.09.2021 08:17

A na rowerze nie ma żadnych śladów uderzenia ?? Brak podstawowej informacji ...

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat