Nie udało się obronić zaliczki

Strefa FM Sobota, 25 maja 20134
Nie udało się szczypiornistom Piotrkowianina obronić jednobramkowej zaliczki. Nasz zespół przegrał rewanżowy mecz w Szczecinie z Gaz-Systemem Pogonią 32:41 (16:19) i zajął ósme miejsce na zakończenie sezonu 2012/2013.

Spotkanie w Szczecinie rozpoczęło się po myśli Piotrkowianina. Już w 4. minucie po trafieniu Wojciecha Trojanowskiego było 4:1 dla naszej drużyny. Po kwadransie Piotrkowianin prowadził 12:6 i wydawało się, że kontroluje przebieg meczu. Niestety kolejne minuty należały do gospodarzy, którzy nie tylko odrobili straty ale wyszli także na trzybramkowe prowadzenie 19:16.

Druga połowa toczyła się pod dyktando szczecinian, którzy wygrali ostatecznie 41:32. Najskuteczniejszym zawodnikiem w naszej drużynie był Witalij Titow, zdobywca ośmiu bramek.

Mecz w Szczecinie był pożegnaniem z naszą drużyną dla: Arkadiusza Miszki, Sylwestra Skalskiego, Michała Krawczyka i Przemysława Matyjasika.

Gaz-System Pogoń Szczecin - Piotrkowianin 41:32 (19:16)
Piotrkowianin: Ner, Procho, Wnuk - Daćko 4, Tórz 2, Miszka 5/1, Woynowski 6, Trojanowski 2, Różański, Skalski 1, Iskra 3, Pilitowski 1, Titow 8/2, Pożarek, Krawczyk.
Kary: 14 minut