Najlepsi tracą punkty

OSiR Poniedziałek, 12 lutego 20243
O tym, że każdy może stracić punkty z każdym przekonały nas ostatnie kolejki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Najwięcej emocji przyniosły mecze Starówki z liderem i wiceliderem.
Zdj. Jacek Pasikowski Zdj. Jacek Pasikowski

W sobotę remis ze Starówką w ostatnich minutach uratował dla Barwilu – Omegi Jacek Tomaszewski. Dzień później o sporym szczęściu mógł mówić lider. Prym – Galeria Wnętrz w takim samym stosunku (2:2) zremisował, a niewiele brakowało, by przegrał. Zawodnicy Starówki na sekundy przed zakończeniem meczu mieli znakomite sytuacje do zdobycia zwycięskiego gola.

To był nieudany weekend dla mistrza. Barwil – Omega w 16. kolejce zaledwie zremisował z FCC Environment, co przy zwycięstwie Prymu – Galerii Wnętrz 9:2 z OSKP Dyguda daje liderowi cztery punkty przewagi nad odwiecznym rywalem.

Trwa czarna passa Ekipy, która w niedzielę przegrała trzeci mecz z rzędu. Serię trzech zwycięstw na Met Stalu zakończył Walewski Team (2:3), a spore potknięcie zaliczyła trzecia w tabeli drużyna WKS Proszenie, która uległa Górnemu Nieruchomości Sulejów 1:2 po golu w ostatniej akcji meczu.

Na prowadzeniu Prym – Galeria Wnętrz (38 pkt.) przed Barwilem – Omegą 34 (pkt.), WKS Proszenie (28 pkt.), Starówką (26 pkt.) i Eko Lukiem (25 pkt.).

Mecze AHLPN odbywają się w weekendowe poranki w hali Relax.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jojo Walewski ~Jojo Walewski (Gość)14.02.2024 22:00

Sędzia tragedia nie tylko w sobotę.
Najgorszy z sędziów w historii Ligi Amatorskiej w opini nie jednej drużyny

10


gracz 83 ~gracz 83 (Gość)13.02.2024 12:22

Sędzia który prowadził mecze w sobotę nie powinien tego więcej robić.

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat