Na ludową nutę w Mzurkach [ZDJĘCIA]

Strefa FMRegion Czwartek, 16 czerwca 20224
„Folklor Znajdzie Cię Wszędzie”- pod taką nazwą odbył się regionalny koncert kapel i zespołów folklorystycznych w Mzurkach w gminie Wola Krzysztoporska. Przed zgromadzoną publicznością zaprezentowali się artyści z całego regionu.

Ładuję galerię...

Przed oficjalnym rozpoczęciem dla wszystkich zgromadzonych zagrała orkiestra Suchcice i okolice. Następnie głos zabrali Marcin Pawlikowski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej oraz wójt Roman Drozdek. Oficjele podziękowali także sponsorom i osobom, które przyczyniły się do organizacji tego koncertu.

 

Na scenie w parku w Mzurkach zobaczyć można zespoły śpiewacze: Pasjonatki, Ale Babki, Moderato, Grabiczanie, Piliczanie, Wolborskie Nuty, Kurnosianki oraz 4 kapele folklorystyczne: Kapela spod Dębu, Starzy Przyjaciele z Bełchatowa, Marzenie z Regnowa gm. Rawa Mazowiecka, Chłopaki Szczercowiaki ze Szczercowa.

 

Podczas wydarzenia przez Koło Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Wola Krzysztoporska oraz fundację Trzewiczek prowadzona była akcja charytatywna dla Natalki Pasternak.

 

Organizatorem koncertu był GOK w Woli Krzysztoporskiej, natomiast gospodarzem Kapela spod Dębu.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gość ~goœć_gość (Gość)20.06.2022 10:05

Natalce najbardziej pomógł Pan Ryszard sołtys Mzurek i radny powiatowy

20


Pytej ~Pytej (Gość)16.06.2022 19:24

Treść komentarza została usunięta przez moderatora forum

23


Pytej ~Pytej (Gość)16.06.2022 19:24

Zięba był? Kartony z kasą z naszych podatków rozdawał?

15


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat