Mężczyzna utonął w Pilicy

PolicjaTomaszów Piątek, 04 listopada 20220
Policjanci z Komisariatu Policji w Czerniewicach pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Tomaszowie Mazowieckim wyjaśniają okoliczności śmierci 69-latka, którego ciało wyłowiono z starorzecza rzeki Pilicy w Inowłodzu w powiecie tomaszowskim.
fot.: KPP w Tomaszowie Mazowieckim fot.: KPP w Tomaszowie Mazowieckim

3 listopada około 07.30 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie znajdującym się w zbiorniku wodnym przy Placu Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu. Nie dawał on oznak życia. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci z Tomaszowa i Czerniewic.

Do wsparcia zadysponowana została również straż pożarna. Niestety po wydobyciu mężczyzny na brzeg, obecny ma miejscu lekarz stwierdził jego zgon. Policjanci pracujący na miejscu pod nadzorem prokuratora ustalili, że topielcem był 69-letni mieszkaniec Inowłodza, który w środę wyszedł z miejsca zamieszkania - mówi asp. sztab. Grzegorz Stasiak z KPP w Tomaszowie Mazowieckim.

Decyzją Prokuratora Rejonowego, ciało 69-latka zabezpieczono do dalszych badań sekcyjnych.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Szanowni czytelnicy, na czas trwania ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość publikacji komentarzy, możliwość ta powróci po jej zakończeniu. I pamiętaj - 21 kwietnia widzimy się na wyborach! – Redakcja ePiotrkow.pl

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat