Reklama

Lewicki nie zagra w Piotrkowianinie

Strefa FM Czwartek, 05 września 201323671
Ukrainiec Boris Lewicki nie zagra w zespole Piotrkowianina w sezonie 2013/2014. Działacze klubowi nie zdecydowali się na transfer 22-letniego zawodnika.

Piotrkowianin testował 22-letniego rozgrywającego przez ostatnie trzy tygodnie. Wydawało się, że Lewicki podpisze kontrakt z piotrkowskim klubem i zagra w pierwszym ligowym spotkaniu z Azotami Puławy. Na przeszkodzie stanęły jednak wysokie opłaty jakie musiał wnieść klub w zamian za uzyskanie certyfikatu zawodnika.

 

- Powiem krótko - nie było nas na to stać. Nasza sytuacja finansowa nie jest najlepsza, a opłaty za certyfikat były wysokie - powiedział działacz Piotrkowianina Przemysław Berliński.

Nieoficjalnie wiadomo, że chodziło tutaj o kwotę w wysokości 16 tysięcy złotych.

 

Tym samym barwy piotrkowskiego klubu reprezentować w nowym sezonie będą dwaj nowi szczypiorniści: kołowy Adam Pacześny (na zdjęciu z lewej) i skrzydłowy Piotr Swat

 

- Na chwilę obecną to jedyne nasze wzmocnienia. Być może kogoś będziemy chcieli jeszcze pozyskać, ale na pewno nie nastąpi to w pierwszych tygodniach ligi - dodał Berliński.

Piotrkowianin rozpocznie nowy sezon sobotnim meczem we własnej hali z Azotami Puławy. Początek spotkania o 18:00.


Zainteresował temat?

1

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

to... z ~to... z (Gość)05.09.2013 14:57

Szczukocka Herta więcej nosi w torebce kasy , nie stać jej !!!!!!!!

00


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat