Koronawirus w drużynie Piotrcovii. Najbliższy ligowy mecz odwołany

MKS Piotrcovia Środa, 24 marca 20214
W związku z kilkoma przypadkami zachorowania na COVID-19, wykrytymi w naszym zespole, decyzją Komisarza PGNiG Superligi Kobiet, sobotni mecz z Piłka Ręczna Koszalin zostaje odwołany i przeniesiony na inny termin.
fot. pixabay.com / geralt fot. pixabay.com / geralt

Według naszych informacji zakażenie potwierdzono u trzech szczypiornistek Piotrcovii, a dwie kolejne zostały poddane kwarantannie. Pozostała cześć drużyny w porozumieniu z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym i zgodnie z Protokołem Sanitarno - Epidemiologicznym Superligi jest na bieżąco monitorowana.

 

Życzymy naszym paniom dużo zdrowia, jak najszybszego powrotu na parkiet i kolejnych ligowych sukcesów!

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibic 1981 ~kibic 1981 (Gość)24.03.2021 18:26

Czy będą zdjęcia z przebiegu choroby? Dużo zdjęć? :) :) :) Na Insta, na Fb :)

33


taaa ~taaa (Gość)24.03.2021 15:03

Taki przypadek niedawny. Drużyna siatkarska jechała na mecz do jednego z sąsiednich krajów. Wszyscy zdrowi oczywiście. Na granicy testy. Wyszło 5 pozytywnych. Co tu zrobić? Jak wjechać, bez pięciu? Na to lekarz : co panowie piliście? Coca colę, energetyki itp. No to nie dziwne, że testy wyszły, jak wyszły. Teraz tak: sama woda, dużo i po 2 godzinach robimy znowu. I co? Wjechali...Komentarz lekarza: coście za testy kupowali? W Biedronce? A skąd! Ponad 50 euro za test , zaaprobowany przez Związek Piłki Siatkowej....

13


.... ~.... (Gość)24.03.2021 13:02

Zdrowia życzę!

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat