Koronawirus w Urzędzie Miejskim w Sulejowie

ePiotrkowRegion Czwartek, 11 marca 202119 5447
W związku z zachorowaniami na COVID-19 w Urzędzie Miejskim w Sulejowie ograniczone jest jego funkcjonowanie. Według naszych informacji 2 pracowników przebywa obecnie w izolacji, a kolejnych kilka osób zostało objętych kwarantanną. W związku burmistrz zwrócił się do mieszkańców o załatwianie urzędowych spraw drogą telefoniczną, elektroniczną lub pocztową.

- Bezpośredni kontakt z pracownikami poszczególnych Referatów w sprawach pilnych, wymagających osobistego stawiennictwa możliwy jest po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym lub mailowym - informuje na stronie facebookowej urzędu burmistrz Sulejowa, Wojciech Ostrowski.


Burmistrz zwraca się z prośbą, aby wszelkich wpłat w miarę możliwości dokonywać elektronicznie i ograniczenie osobistych wizyt w kasie, choć te nadal będą możliwe. - W trosce o Państwa bezpieczeństwo w piątek, 12 marca, wszystkie pomieszczenia w wejściu "D", a więc tam, gdzie znajduje się kasa, zostaną poddane ozonowaniu. W związku z tym kasa tego dnia będzie czynna do godziny 12.00 - czytamy w komunikacie burmistrza Sulejowa.


Wojciech Ostrowski przypomina jednocześnie, że wszystkie osoby, które w najbliższych dniach będą odwiedzać Urząd Miejski osobiście są zobowiązane do przestrzegań zasad reżimu sanitarnego.


Zainteresował temat?

2

5


Komentarze (19)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

g ~g (Gość)12.03.2021 20:46

A ile razy była tam policja kontrolować maseczki???? A... przepraszam, przecież urząd opłaca policję

42


Lolo1 ~Lolo1 (Gość)12.03.2021 16:30

Milczeć trole.

06


yes or no ~yes or no (Gość)12.03.2021 19:31

A jakie procedury wypracowano, przez ostatnie 6 miesięcy, na wypadek ponownego pojawienia się tej choroby w urzędzie? Czy jedyny sposób to zamykanie się? Co to da? Jak, ktoś wcześniej napisał przecież urzędnicy nie izolują się od innych poza godzinami pracy. Spotykają się z innymi osobami celowo i przypadkowo, chodzą na zakupy, kupują paliwo. Ludzie, co da zamknięcie Urzędu przed petentami? Rozumiem będą trudności, w tym czy innym dziale, bo ludzie chorują, ale nie panikujmy! No i jeszcze raz pytam jakie są te procedury? Tylko zamknięcie się, czy coś jeszcze? Jak tylko zamknięcie się, to brawo za kreatywność i podejście do sprawy!

60


Wredni ~Wredni (Gość)12.03.2021 16:12

Tym wszystkim złośliwym trollom z komenatrzy zyczyce tej choroby i... obyście pracowali kiedyś w urzędzie - na własnej skórze doswiadczenie tego ?obijania?.

24


słoninowy słoń ~słoninowy słoń (Gość)12.03.2021 15:05

Cytuję:
Wojciech Ostrowski przypomina jednocześnie, że wszystkie osoby, które w najbliższych dniach będą odwiedzać Urząd Miejski osobiście są zobowiązane do przestrzegań zasad reżimu sanitarnego.


A czy ci "zachorowani" pracownicy tego "reżimu" przestrzegali, czy nie?
Jeśli pracownicy nie przestrzegali, to jak można wymagać tego od petentów?!
A jeśli przestrzegali sumiennie, to może czas przyznać, że ten "reżim sanitarny" NIE ZABEZPIECZA przed wirusem, i dać sobie z tym "reżimem" wreszcie spokój?
Nie byłoby szopki, gdyby nie było chętnych do grania w szopce. A skoro prawie wszyscy potulnie noszą namordniki, odgradzają się dodatkowymi szybami, a całe tabuny kowidoparanoików biegną robić sobie testy i szczepienia, to jak ma szopka nie trwać?
Szopka trwa od roku, coraz więcej obostrzeń, połowa przybytków pozamykana, coraz więcej zaszczepionych, a jednocześnie coraz to więcej nowych zakażonych. To jakie wymierne korzyści przynosi ten cały "reżim sanitarny"?! Jeśli ktoś wyskoczy z sugestią, że bez obostrzeń byłoby znacznie gorzej, to jest po prostu debilem - przeciwko takiej teorii świadczą porównania miejsc z obostrzeniami i bez nich. Poza tym przypominam, że rocznie (czyli w dwóch sezonach grypowych łącznie) zapadało na choroby górnych dróg oddechowych około 10% populacji kraju. Puszczenie "pandemii" "na żywioł" raczej nie spowodowałoby większej ilości zachorowań. Takie są fakty. Śmiertelność covida nie odstaje od śmiertelności grypy (oczywiście przy UCZCIWYM liczeniu, a nie kreatywnej pLandemicznej księgowości).
Czy do ciemnego plebsu wreszcie dotrze, że od początku tego cyrku mamy teraz po prostu trzeci SEZON GRYPOWY? I pod pretekstem SEZONÓW GRYPOWYCH (nazywanych teraz "falami koronawirusa") odbierana jest nam wolność i własność, a nawet życie?

41


troskliwy ~troskliwy (Gość)12.03.2021 12:55

My poddani każde pieniądze oddajemy, aby urzędnicy mieli się jak pączki w maśle, ba nawet wybieramy sejm, żeby jeszcze więcej przepisów tworzył, a wszystko po to żeby urzędnik czuł się potrzebny, dowartościowany, żeby urzędnicy mogli jeszcze pączkować, a tu taki wredny podstępny wirusik atakuje nam tych najbardziej spracowanych w narodzie. Nie atakuje menda w marketach, na budowach w fabrykach na roli tylko w urzędach. Uwziął się czy co ?

42


musk ~musk (Gość)11.03.2021 19:18

W każdej szkole po kilkadziesiąt przypadków i nikt problemu nie robi, ale urząd trzeba zamknąć!

141


chłopina ~chłopina (Gość)12.03.2021 12:29

To i le razy jeszcze w roku będą urzędy zamykać z powodu tej grypy ? Niech się szczepią tą cudowną szczepionką co nauczycieli szczepili, a inne kraje już wycofały. A ręce myli, dezynfekowali, dystans zachowywali, maseczki nosili jak tak to jak się zarazili ? Przecież DDM to taki cudowny sposób.

70


petent ~petent (Gość)12.03.2021 10:52

jakby urzedą placili od kazdego zalatwionego petenta to od razu wzieli by sie do roboty.

60


Kazik ~Kazik (Gość)11.03.2021 19:39

Kolejny urząd po Wolborzu zamknięty ja jestem czym się zarazili chyba lenistwem bo i tak dostępu do urzędu nie było

141


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat