Reklama

Koronawirus w Urzędzie Miejskim w Sulejowie

ePiotrkowRegion Czwartek, 11 marca 2021586519
W związku z zachorowaniami na COVID-19 w Urzędzie Miejskim w Sulejowie ograniczone jest jego funkcjonowanie. Według naszych informacji 2 pracowników przebywa obecnie w izolacji, a kolejnych kilka osób zostało objętych kwarantanną. W związku burmistrz zwrócił się do mieszkańców o załatwianie urzędowych spraw drogą telefoniczną, elektroniczną lub pocztową.

- Bezpośredni kontakt z pracownikami poszczególnych Referatów w sprawach pilnych, wymagających osobistego stawiennictwa możliwy jest po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym lub mailowym - informuje na stronie facebookowej urzędu burmistrz Sulejowa, Wojciech Ostrowski.


Burmistrz zwraca się z prośbą, aby wszelkich wpłat w miarę możliwości dokonywać elektronicznie i ograniczenie osobistych wizyt w kasie, choć te nadal będą możliwe. - W trosce o Państwa bezpieczeństwo w piątek, 12 marca, wszystkie pomieszczenia w wejściu "D", a więc tam, gdzie znajduje się kasa, zostaną poddane ozonowaniu. W związku z tym kasa tego dnia będzie czynna do godziny 12.00 - czytamy w komunikacie burmistrza Sulejowa.


Wojciech Ostrowski przypomina jednocześnie, że wszystkie osoby, które w najbliższych dniach będą odwiedzać Urząd Miejski osobiście są zobowiązane do przestrzegań zasad reżimu sanitarnego.


Zainteresował temat?

2

5


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (19)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

g ~g (Gość)12.03.2021 20:46

A ile razy była tam policja kontrolować maseczki???? A... przepraszam, przecież urząd opłaca policję

42


Lolo1 ~Lolo1 (Gość)12.03.2021 16:30

Milczeć trole.

06


yes or no ~yes or no (Gość)12.03.2021 19:31

A jakie procedury wypracowano, przez ostatnie 6 miesięcy, na wypadek ponownego pojawienia się tej choroby w urzędzie? Czy jedyny sposób to zamykanie się? Co to da? Jak, ktoś wcześniej napisał przecież urzędnicy nie izolują się od innych poza godzinami pracy. Spotykają się z innymi osobami celowo i przypadkowo, chodzą na zakupy, kupują paliwo. Ludzie, co da zamknięcie Urzędu przed petentami? Rozumiem będą trudności, w tym czy innym dziale, bo ludzie chorują, ale nie panikujmy! No i jeszcze raz pytam jakie są te procedury? Tylko zamknięcie się, czy coś jeszcze? Jak tylko zamknięcie się, to brawo za kreatywność i podejście do sprawy!

60


Wredni ~Wredni (Gość)12.03.2021 16:12

Tym wszystkim złośliwym trollom z komenatrzy zyczyce tej choroby i... obyście pracowali kiedyś w urzędzie - na własnej skórze doswiadczenie tego ?obijania?.

24


słoninowy słoń ~słoninowy słoń (Gość)12.03.2021 15:05

Cytuję:
Wojciech Ostrowski przypomina jednocześnie, że wszystkie osoby, które w najbliższych dniach będą odwiedzać Urząd Miejski osobiście są zobowiązane do przestrzegań zasad reżimu sanitarnego.


A czy ci "zachorowani" pracownicy tego "reżimu" przestrzegali, czy nie?
Jeśli pracownicy nie przestrzegali, to jak można wymagać tego od petentów?!
A jeśli przestrzegali sumiennie, to może czas przyznać, że ten "reżim sanitarny" NIE ZABEZPIECZA przed wirusem, i dać sobie z tym "reżimem" wreszcie spokój?
Nie byłoby szopki, gdyby nie było chętnych do grania w szopce. A skoro prawie wszyscy potulnie noszą namordniki, odgradzają się dodatkowymi szybami, a całe tabuny kowidoparanoików biegną robić sobie testy i szczepienia, to jak ma szopka nie trwać?
Szopka trwa od roku, coraz więcej obostrzeń, połowa przybytków pozamykana, coraz więcej zaszczepionych, a jednocześnie coraz to więcej nowych zakażonych. To jakie wymierne korzyści przynosi ten cały "reżim sanitarny"?! Jeśli ktoś wyskoczy z sugestią, że bez obostrzeń byłoby znacznie gorzej, to jest po prostu debilem - przeciwko takiej teorii świadczą porównania miejsc z obostrzeniami i bez nich. Poza tym przypominam, że rocznie (czyli w dwóch sezonach grypowych łącznie) zapadało na choroby górnych dróg oddechowych około 10% populacji kraju. Puszczenie "pandemii" "na żywioł" raczej nie spowodowałoby większej ilości zachorowań. Takie są fakty. Śmiertelność covida nie odstaje od śmiertelności grypy (oczywiście przy UCZCIWYM liczeniu, a nie kreatywnej pLandemicznej księgowości).
Czy do ciemnego plebsu wreszcie dotrze, że od początku tego cyrku mamy teraz po prostu trzeci SEZON GRYPOWY? I pod pretekstem SEZONÓW GRYPOWYCH (nazywanych teraz "falami koronawirusa") odbierana jest nam wolność i własność, a nawet życie?

41


troskliwy ~troskliwy (Gość)12.03.2021 12:55

My poddani każde pieniądze oddajemy, aby urzędnicy mieli się jak pączki w maśle, ba nawet wybieramy sejm, żeby jeszcze więcej przepisów tworzył, a wszystko po to żeby urzędnik czuł się potrzebny, dowartościowany, żeby urzędnicy mogli jeszcze pączkować, a tu taki wredny podstępny wirusik atakuje nam tych najbardziej spracowanych w narodzie. Nie atakuje menda w marketach, na budowach w fabrykach na roli tylko w urzędach. Uwziął się czy co ?

42


musk ~musk (Gość)11.03.2021 19:18

W każdej szkole po kilkadziesiąt przypadków i nikt problemu nie robi, ale urząd trzeba zamknąć!

141


chłopina ~chłopina (Gość)12.03.2021 12:29

To i le razy jeszcze w roku będą urzędy zamykać z powodu tej grypy ? Niech się szczepią tą cudowną szczepionką co nauczycieli szczepili, a inne kraje już wycofały. A ręce myli, dezynfekowali, dystans zachowywali, maseczki nosili jak tak to jak się zarazili ? Przecież DDM to taki cudowny sposób.

70


petent ~petent (Gość)12.03.2021 10:52

jakby urzedą placili od kazdego zalatwionego petenta to od razu wzieli by sie do roboty.

60


Kazik ~Kazik (Gość)11.03.2021 19:39

Kolejny urząd po Wolborzu zamknięty ja jestem czym się zarazili chyba lenistwem bo i tak dostępu do urzędu nie było

141