Koronawirus w Urzędzie Miejskim w Sulejowie

ePiotrkowRegion Czwartek, 11 marca 2021565919
W związku z zachorowaniami na COVID-19 w Urzędzie Miejskim w Sulejowie ograniczone jest jego funkcjonowanie. Według naszych informacji 2 pracowników przebywa obecnie w izolacji, a kolejnych kilka osób zostało objętych kwarantanną. W związku burmistrz zwrócił się do mieszkańców o załatwianie urzędowych spraw drogą telefoniczną, elektroniczną lub pocztową.

- Bezpośredni kontakt z pracownikami poszczególnych Referatów w sprawach pilnych, wymagających osobistego stawiennictwa możliwy jest po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym lub mailowym - informuje na stronie facebookowej urzędu burmistrz Sulejowa, Wojciech Ostrowski.


Burmistrz zwraca się z prośbą, aby wszelkich wpłat w miarę możliwości dokonywać elektronicznie i ograniczenie osobistych wizyt w kasie, choć te nadal będą możliwe. - W trosce o Państwa bezpieczeństwo w piątek, 12 marca, wszystkie pomieszczenia w wejściu "D", a więc tam, gdzie znajduje się kasa, zostaną poddane ozonowaniu. W związku z tym kasa tego dnia będzie czynna do godziny 12.00 - czytamy w komunikacie burmistrza Sulejowa.


Wojciech Ostrowski przypomina jednocześnie, że wszystkie osoby, które w najbliższych dniach będą odwiedzać Urząd Miejski osobiście są zobowiązane do przestrzegań zasad reżimu sanitarnego.


Zainteresował temat?

2

5


Komentarze (19)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Wer ~Wer (Gość)12.03.2021 07:56

Pod wodzą tego burmistrza to zawsze tak było nawet bez wirusa

50


go?ć_dziki ~go?ć_dziki (Gość)12.03.2021 03:58

Znowu ja pitole

30


... ~... (Gość)11.03.2021 19:52

W przypadku prawdziwej troski o mieszkańców ozonowanie zostałoby przeprowadzone dzisiaj po południu...

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat