Koronawirus w Sądzie Okręgowym

Sobota, 03 października 202086
Jak udało nam się dowiedzieć, przynajmniej jeden z pracowników Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim jest zakażony wirusem Covid-19. Piotrkowski Sanepid jeszcze w piątek (02.10) dzwonił do pracowników sądu z informacją o konieczności poddania się kwarantannie.
Sąd Okręgowy w Piotrkowie, fot. K. Żołądek Sąd Okręgowy w Piotrkowie, fot. K. Żołądek

- Mogę potwierdzić, że jedna osoba ma dodatni wynik testu na koronawirusa. Mamy jeszcze kilka telefonów do wykonania, by wszystkie osoby mające kontakt z zarażonym poddać kwarantannie - powiedziała Elżbieta Dobrzyńska, dyrektor piotrkowskiego Sanepidu.

 

Na razie nie udało nam się ustalić jak dużej liczby pracowników sądu będzie dotyczyła izolacja.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

7


Komentarze (86)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pytacz ~pytacz (Gość)04.10.2020 20:27

Skoro zamiast lekarzy specjalistów , Sanepid bada i stwierdza chorobę , wysyła ludzi do aresztu domowego, zwanego kwarantanną, to dlaczego czynownicy tego strasznego urzędu działając na pierwszej linii frontu jeszcze się nie zarazili?

24


gość_g ~gość_g (Gość)04.10.2020 15:53

Od sondzenia to jest Buk a nie człowiek

14


Luk77 ~Luk77 (Gość)06.10.2020 08:47

Ponoć ten człowiek pracował biurze obsługi interesanta. Ja się pytam, a co z ludźmi, którzy byli obsługiwani przez tego pracownika?

01


Pierre D. ~Pierre D. (Gość)03.10.2020 21:35

I w ten oto sposób na pracowników sądu została nałożona kara ograniczenia wolności przez jakiś tam sanepid. Ubaw po pachy.
Wczoraj pośród komentarzy pod jednym z "covidowych" artykułów na innym portalu rzucił mi się w oczy pewien wpis, który sobie zapisałem. Pozwolę go sobie tutaj zamieścić w oryginale, może kogoś skłoni do przemyślenia sytuacji.
A oto wspomniany komentarz:
1. Znajdź chorobę, na którą co roku chorują miliony ludzi na całym świecie. 2. Przypisz objawy tej choroby nowej pandemii, żeby ludzie chorując na to co zawsze chorowali, myśleli, że to coś nowego. 3. Wmów ludziom, że roznoszą epidemię nawet jak nie chorują. 4. Rozpętaj histerię wśród społeczeństwa, wykorzystując do tego media. Przekazuj na okrągło komunikaty o ilości zakażonych i liczbie zgonów. 5. Zmuś ludzi, żeby na co dzień widzieli coś co kojarzy się z pandemią, np. maseczki. 6. Zastrasz ludzi wysokimi grzywnami i restrykcjami w przypadku niestosowania się do poleceń władz. 7. Wmów ludziom, że stosując się do ograniczeń zachowują się odpowiedzialnie i dbają o innych. 8. Wykorzystaj celebrytów do uwiarygodnienia epidemii. Od czasu do czasu jakiś celebryta powinien publicznie ogłosić, że został zarażony. 9. Zniszcz relacje międzyludzkie. Niech ludzie traktują siebie jak potencjalne źródło zagrożenia. 10. Uzależnij dostęp do podstawowych dóbr (zakupy, podróże komunikacją miejską, dostęp do lekarza) od poddania się restrykcjom. 11. Opracuj testy które wykrywają chorobę niezależnie od jakichkolwiek objawów lub ich braku. 12. Nieustannie podkreślaj, że z niczym takim jeszcze nie mieliśmy do czynienia, więc każdy musi cały czas czuć się zagrożony i nikt nie jest bezpieczny. 13. Ośmieszaj osoby, które nie chcą założyć maski. Nazywaj ich: płaskoziemcami, ufolowcami. Chociaż nie wiesz, w co oni wierzą. 14. Efektem tych działań ma być zmuszenie ludzi, aby sami prosili o szczepionkę i leki.

1211


realista PT ~realista PT (Gość)04.10.2020 01:56

Najlepsze jest to że teraz niektórzy ludzie śmieszkują że "hoho haha jak to choroba bez objawów nie ma czegoś takiego" podczas gdy wystarczy wgłębić się wtemat i zobaczyć że jest wiele chorób ktore nie dają objawów, cholere mozna przechodzić bezobjawowo, HPV, HCV, zawał , możesz byc wiele lat nosicielem HIV nie wiedząc tego i zakażać. No i takie osoby ,wspomniane na początku, kompromitują się w internecie często pod własnymi nazwiskami, myśląć ze odkryły amerykę, bo jak to na chłopski rozum "choroba bez objawów"? no tak to..

65


Po covid-19 ~Po covid-19 (Gość)04.10.2020 18:49

Wszystkich odważnych zapraszam do szpitala Biegańskiego w Łodzi.

75


gość_hhh ~gość_hhh (Gość)04.10.2020 17:57

Dlaczego nie chorują pracownicy marketów?

33


gość_chora ~gość_chora (Gość)04.10.2020 10:32

Nie żartujcie sobie ,ja już siedzę drugą kwarantanne bo ciągle mam pozytywne wyniki.Też myślałam że mam tylko zwykła grupę,a minęło już miesiąc ,nie mam już objawów tylko różne dziwne pobolewania

37


abcdefgh ~abcdefgh (Gość)03.10.2020 22:40

Ponoć w MZK-ach ktoś dzisiaj zachorował na koronawirusa

42


gość_gttyyui ~gość_gttyyui (Gość)04.10.2020 09:23

Szpitale sądy szkoły itd a duże markety itd do tych placówek są najbezpieczniejsze czyli co tam gdzie dużo ludzi najmniejsze zachorowania

34


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat