Komunikat burmistrza Wolborza w sprawie pierwszego potwierdzonego przypadku koronawirusa na terenie gminy

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 08 czerwca 20202 2730
Jak czytamy w komunikacie starosty powiatu piotrkowskiego, na terenie gminy Wolbórz mamy jeden przypadek zakażenia wirusem SARS CoV-2.

- W związku z wykryciem pierwszego przypadku zakażenia koronawirusem na terenie gminy Wolbórz, apeluję do mieszkańców o szczególne przestrzeganie wszystkich zaleceń Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Obowiązujące zasady i ograniczenia mają zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się epidemii. Bądźmy odpowiedzialni. Zadbajmy o siebie i swoich bliskich. Zachowujmy dystans społeczny i przestrzegajmy wszystkich zasad bezpieczeństwa – mówi Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza. 

 

 

 

(źródło: Urząd Miejski w Wolborzu) 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)09.06.2020 15:05

za chwilę będzie całe Dino i Auchan w wolborzu zarazone. nikt już nie chodzi prawie w maskach tak naprawdę rząd jest nie poważny znaszac maseczki i po otwierali wszystkie restauracje. świat jest beznadziejny wszystko zależy od tych pieniędzy. pieniądze ważniejsze niż zdrowie ludzi
w Polsce w czerwcu będą drugie Włochy zobaczycie. zniesienie masek nie oznacza końca epidemi!!!!!!!!!

30


gość ~gość (Gość)08.06.2020 20:37

A to ciekawe że zawsze jak próbki bada ta z foto to zawsze wirusa wykrywa.Przypadek,nie sądzę

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat