artykuł sponsorowany

Ile kosztuje wyposażenie biura? Ceny na 2024

Poniedziałek, 22 kwietnia 2024
Otwierasz firmę lub planujesz remont biura? Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom wygodne i ergonomiczne stanowiska pracy, wcale nie musisz nadwyrężać budżetu. Wystarczy, że znajdziesz meble biurowe w atrakcyjnej cenie. Ile trzeba zapłacić za wyposażenie biura w 2024? Przekonaj się sam!
Ile kosztuje wyposażenie biura? Ceny na 2024

Ile kosztuje wyposażenie biurowe?

 

Meble biurowe to niemały wydatek. Musisz zapewnić odpowiednie stanowisko pracy każdemu pracownikowi i dodatkowo kupić ogólne elementy wyposażenia, takie jak regały na dokumenty czy umeblowanie sali konferencyjnej.

 

Każdy pracownik powinien mieć swoje biurko z obszernym blatem, który pomieści monitor, klawiaturę, mysz oraz zapewni miejsce na składowanie i wypełnianie dokumentów. Ceny biurek różnią się w zależności od rozmiaru i złożoności konstrukcji. Najprostsze modele można zdobyć już za ok. 500 zł. Warto dołożyć 200 zł i zdecydować się na biurka z dostawką (małym regałem), na której można ułożyć artykuły biurowe, drukarkę i dokumenty. Przy stanowisku pracowniczym nie może zabraknąć również wygodnego fotela. Najtańsze krzesła obrotowe można kupić już za 150 zł. Warto jednak zainwestować w nieco droższe modele, które są wyposażone w kółka, podłokietniki, oparcie i regulacje poszczególnych części. Za stabilne, trwałe i estetyczne fotele trzeba zapłacić ok. 300 zł.

 

Profesjonalne meble biurowe znajdziesz na stronie: https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-biurowe-86

 

Regały, półki, szafki, czyli ile trzeba zapłacić za meble biurowe do przechowywania

 

Meble do biura to nie tylko biurka i fotele obrotowe. W każdej przestrzeni biurowej powinny znaleźć się elementy wyposażenia służące do przechowywania dokumentów, segregatorów i akcesoriów biurowych. Najlepiej do tego celu sprawdzają się otwarte regały, które można kupić za 300–500 zł w zależności od wielkości. Przestrzeń warto uzupełnić o kilka komód z szufladami lub drzwiczkami. Najprostsze modele kosztują ok. 400 zł. Jeśli Twoja firma generuje potężne ilości dokumentów, zastanów się nad zakupem szafy, której koszt to ok. 800–900 zł.

 

Świetnym rozwiązaniem do biura są również witryny. To regały z przeszkleniem. Szkło chroni dokumenty przed zakurzeniem i zabrudzeniami. Zamiast segregatorów można przechowywać w nich również nagrody, certyfikaty czy statuetki – wszystkie ważne osiągnięcia firmowe. Ceny witryn rozpoczynają się od 600 zł.

 

Ile kosztuje wyposażenie sali konferencyjnej?

 

Jeśli chodzi o wyposażenie sali konferencyjnej, powinieneś zainwestować w stół. Najlepiej sprawdzają się stoły rozkładane, które można kupić już za 700 zł. Przy stole można ustawić fotele obrotowe lub krzesła z tapicerowanym siedziskiem i oparciem – takie modele są dostępne od ok. 125 zł.

 

Nie zapomnij o wyposażeniu gabinetu prezesa/ dyrektora. W takim pomieszczeniu powinna znaleźć się wygodna kanapa (ok. 1400 zł) lub fotele (ok. 800 zł). Pomiędzy nimi przyda się stolik kawowy (ok. 180 zł). W takich warunkach przyjmowanie kontrahentów i gości będzie wyglądało o wiele profesjonalniej i stylowo. Podane ceny dotyczą najtańszych opcji. Jeśli chcesz, możesz zdecydować się na droższe meble, które podniosą prestiż Twojego biura.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat