II miejsce w rejonowej Licealiadzie dla Bujen

Niedziela, 29 listopada 20151
Dla chłopców z ZSR CKP w Bujnach wyjazd do Tomaszowa Mazowieckiego okazał się pomyślny. Stanęli tam bowiem na drugim stopniu podium rywalizując w Rejonowej Licealiadzie w piłce ręcznej.
II miejsce w rejonowej Licealiadzie  dla Bujen

ZSR CKP  w Bujnach zajął II miejsce przegrywając w finale z II LO z Tomaszowa Mazowieckiego. Najwięcej bramek zdobył zawodnik ZSR CKP - Krzysztof Bąkowski  aż  7.

Drużyna wystąpiła w składzie: Dobrzyński Dawid ( kapitan zespołu) 3,Bąkowski Krzysztof 7, Cieślak Krystian 4, Sitek Dawid, Janiszewski Bartek 2, Rabenda Adam , Kowalczyk Przemysław, Cieślak Marcin 1, Sadura Jakub 1, Sztajnert Hubert 1, Toma Dominik- bramkarz. 

 

Uczniowie biorący udział w rozgrywkach reprezentują klasy Technikum Rolniczego, Liceum Ogólnokształcącego kształcącego kandydatów do pracy w  policji i wojsku. Trenerem jest Anetta Mielczarek. Dziękujemy za walkę do końca!

 

(Tekst Anetta Mielczarek)

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ja ~ja (Gość)29.11.2015 13:52

Cieślik Krystian nr.6

00


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat