Groźny wypadek na DK12 [Aktualizacja]

Region Wtorek, 26 marca 202432
Zderzenie autobusu i dwóch samochodów osobowych na DK12 pomiędzy Rękorajem a Srockiem. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Ładuję galerię...

Na drodze krajowej nr 12 wysokości miejscowości Rękoraj po godzinie 7:00 doszło do zderzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych oraz autobusu relacji Piotrków Trybunalski - Łódź.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że na pasie w kierunku Łodzi zatrzymał się pojazd służby drogowej, której pracownicy zabezpieczali sarnę. Za nim zatrzymał się kierujący Oplem w celu wyminięcia pojazdu. Jadący za Oplem kierowca autobusu w wyniku niezachowania ostrożności najechał na tył Opla, który uderzył w pojazd służby drogowej. Uczestnicy nie odnieśli żadnych obrażeń - 

mówi asp. sztab. Izabela Gajewska, oficer prasowy piotrkowskiej policji.

Droga jest już przejezdna.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (32)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zawodowy c+e ~Zawodowy c+e (Gość)26.03.2024 08:46

Ci kierowcy chyba nie widzieli jeszcze złych warunków atmosferycznych

81


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat