Gol Gola daje trzy punkty Bełchatowowi

Strefa FM Sobota, 11 września 20101
PGE GKS Bełchatów nie zwalnia tempa. Podopieczni Macieja Bartoszka wygrali kolejny mecz na własnym boisku, tym razem pokonując Lechię Gdańsk 1:0 (0:0). Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Janusz Gol.

To szóste zwycięstwo z rzędu bełchatowian na własnym boisku i trzecie w tym sezonie. Zwycięski gol, przepięknej urody, padł w 72. minucie, a jego autorem był Janusz Gol. Bełchatowianie po pięciu rozegranych meczach mają na swoim koncie 12 punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli. Nawet najwięksi optymiści nie spodziewali się chyba takiego dorobku. Po dłuższej przerwie na boisku, w barwach PGE GKS pojawił się Dawid Nowak, który został wprowadzony w przerwie w miejsce Kamila Poźniaka.

PGE GKS Bełchatów - LECHIA GDAŃSK 1:0 (0:0)

Bramka: Janusz Gol 72

PGE GKS: Sapela - Tanevski, Drzymont, Lacić, Popek - Wróbel (68' Vinicius), Baran, Gol, Poźniak (46' Nowak), Małkowski - Żewłakow (51' Bocian).

Trener: Maciej Bartoszek

Źródło: gksbelchatow.com