Advertisement

Gmina Grabica: Nowa nawierzchnia na drodze Dziewuliny - Grabica

ePiotrkowRegion Środa, 08 lipca 202020052
Droga powiatowa na odcinku Dziewuliny – Grabica w miejscowości Boryszów w gminie Grabica została przebudowana. 7 lipca odbył się odbiór techniczny. Wykonawcą był Zarząd Dróg Powiatowych. Zadanie to kosztowało budżet gminy Grabica 150 tys. zł (50% wartości zadania).

Ładuję galerię...

W odbiorze uczestniczyli starosta powiatu Piotr Wojtysiak, wójt Krzysztof Kuliński, radny powiatu Sylwester Ossowski i dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych Zbigniewa Starosty. Prace obejmowały wykonanie nowej nawierzchni dostosowanej do obecnych potrzeb użytkowników dróg, na kilometrowym odcinku drogowcy położyli nową nawierzchnię asfaltową i utwardzili pobocza. - Realizacja tej inwestycji przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa i zdecydowanie poprawi komfort jazdy. Wspólne wyremontowanie tej drogi jest przykładem dobrej współpracy władz samorządowych powiatu i gminy – mówi wójt Krzysztof Kuliński.

 

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy Grabica) 


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)12.07.2020 09:38

W Kamocinie dopóki była stara droga to samochodami i czymkolwiek innym jeździli dość znośnie. Teraz po nowej nawierzchni niektórzy a może większość jadą niesamowicie szybko. Tam pewnie będzie tak samo.

00


gość ~gość (Gość)09.07.2020 22:06

Niech pokażą w którym miejscu wyremontowana droga się kończy. A co z dalszym odcinkiem?

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat