Advertisement

Finał PP na Stadionie Miejskim "Concordia" rozpocznie się o...

Wtorek, 21 maja 201930652
Znamy już datę i godzinę finału Pucharu Polski na szczeblu województwa łódzkiego, który zostanie rozegrany w trybunalskim grodzie. Mecz odbędzie się 26 czerwca 2019 roku o godzinie 17:30 na Stadionie Miejskim w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Żwirki 6. Szczegółowy termin ustalono podczas spotkania, w którym wzięli udział Adam Kaźmierczak, prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, Krzysztof Chojniak, Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego, Stanisław Sipa, wiceprezes ŁZPN oraz prezes OZPN w Piotrkowie Trybunalskim, Andrzej Kacperek, wiceprezydent Piotrkowa Trybunalskiego oraz Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim.
Fot.: archiwum epiotrkow.pl Fot.: archiwum epiotrkow.pl

W finale Pucharu Polski zmierzą się zwycięzcy meczów dwóch par półfinałowych, w których 29 maja zagrają:
KS Warta Działoszyn - Unia Skierniewice
oraz
KS Pelikan Łowicz - KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki


Zwycięzca Pucharu Polski na szczeblu województwa łódzkiego otrzyma puchar oraz nagrodę pieniężną w wysokości 40 000 zł, a finalista zostanie nagrodzony pamiątkowymi medalami oraz nagrodą pieniężną w wysokości 10 000 zł. Zdobywca Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim będzie reprezentować Łódzki Związek Piłki Nożnej w rozgrywkach Pucharu Polski szczebla centralnego w sezonie piłkarskim 2019/2020.

 


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gosc 123 ~gosc 123 (Gość)27.05.2019 12:39

rozgrzewką proponuje na bocznej płycie hehehe.. bo główna po rozgrzewce może nie nadawać się do gry . Zero gry na głównej płycie praktycznie B klasa i międzywojewódzkie juniorskie ekipy ...boisko bez zadaszenie nic nie przeszkadza by trawa rosła . Kto odebrał ta płytę od wykonawcy . Ktoś to zrobił pieniądze z budzetu miasta i OSiR wyrzucone w błoto i to dosłownie . w życiu nie pamiętam takiej trawy na tym boisku . trzeba było wyrównac to pod bramkami by miały wysokość odpowiednią ....Skoro na jednym boisku osir w miescie sie da to czemu tu nie

10


jj ~jj (Gość)22.05.2019 13:34

wreszcie ludzie zobaczą jakie mamy kartoflisko na płycie głównej boiska pomimo wydanych ogromnych pieniędzy na remonty oraz długiego wyłączenia boiska z użytkowania. Przypominam, że w tamtym roku też miał być finał, ale jak stwierdziło "kierownictwo" OSiR -u ze względu na remont boiska finał ten nie mógł się odbyć.

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat