Dwie porażki Piotrcovii nad morzem

Czwartek, 01 sierpnia 20131
W drugim sparingowym meczu rozegranym w Koszalinie Piotrcovia doznała drugiej porażki. Przypomnijmy, że w pierwszym było 20:30.

Brązowe medalistki poprzedniego sezonu znów okazały się lepsze, chociaż do przerwy prowadziła Gieksa (10:8). Wynik 24:17 dla AZS Poiltechniki nie jest niespodzianką, a dla trenera ważniejsze było sprawdzenie nowych zawodniczek, które miały okazję do wykazania się zwłaszcza w drugiej połowie. We wtorek Piotrcovia wraca z obozu w Sarbinowie. W przyszłym tygodniu ma w planach rozegranie kolejnego sparingu. Tym razem w Nowym Sączu.

AZS Firmus Politechnika -Piotrcovia -24:17.