Dwie osoby zginęły w wypadku koło Rękoraju (aktualizacja)

Sobota, 06 listopada 202125
Kolejny już raz na drodze krajowej 12/91 w okolicach miejscowości Rękoraj doszło do wypadku. W zderzeniu dostawczego busa z osobówką, w okolicach skrętu na Kosów, ucierpiały dwie osoby. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarły w szpitalu.

Jak poinformowała st. asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy piotrkowskiej policji - tuż po godzinie 11.00 w sobotę (06.11) doszło do zderzenia dostawczego busa i samochodu osobowego. Kierujący oplem corsa 74-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu, wyjeżdżał z drogi podporządkowanej od strony miejscowości Kosów. Wjeżdżając na drogę krajową nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu mercedesem sprinterem, w wyniku czego doszło do zderzenia. Ranny został kierowca corsy i 70-letnia pasażerka. Oboje trafili do szpitala - poinformowała Gajewska.

 

Niestety życia kierowcy osobówki i pasażerki nie udało się uratować. Zmarli w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń. Informację potwierdziła nam w godzinach wieczornych policja.

 

Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (25)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ktos ~ktos (Gość)06.11.2021 17:55

Komentujący,
Czy Wy macie choć trochę empatii?

130


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)06.11.2021 17:40

Wbrew napisowi na samochodzie, ktoś jednak zdrowia nie zyskał.

55


Sebek ~Sebek (Gość)06.11.2021 15:49

Mam wujka z tych okolic

012


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat