Advertisement
artykuł sponsorowany

Duże pomieszczenie, mało wolnej przestrzeni - jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Wtorek, 24 maja 2022
Masz małe mieszkanie i brak wolnej przestrzeni? Ten fakt powstrzymuje Cię przed decyzją o zakupie oczyszczacz powietrza, jeśli tylko to jest ograniczeniem nie ma najmniejszego problemu. W profesjonalnych sklepach z łatwością znajdziemy takie urządzenia, które zmieszczą się nawet na niewielkiej przestrzeni.
Duże pomieszczenie, mało wolnej przestrzeni - jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Zacznijmy od początku, czyli dlaczego warto mieć w domu oczyszczacz powietrza?

Oczyszczacz powietrza, np. oczyszczacz Vestfrost jest w stanie wyeliminować szkodliwe zanieczyszczenia w tym pyły zawieszone pochodzące ze smogu, które są bardzo groźnym zanieczyszczeniem wpływającym niekorzystnie na cały organizm, szczególnie dziecięcy i osób starszych.

 

Skuteczne oczyszczacze powietrza eliminują także alergeny, kurz i roztocza, co czyni je urządzeniami bardzo atrakcyjnymi dla alergików, dzięki umieszczeniu tego typu urządzenia we własnym domu, możemy filtrować i jonizować powietrze, jeśli oczyszczacz został wyposażony w generator jonów, jak np. w przypadku VESTFROST VP-A1M30WH oczyszczacz powietrza z lampą UV. Jonizacja powietrza dodatkowo czyni je bardziej świeżym i rześkim, a dzięki pozytywnemu wpływowi na utrzymanie równowagi kationowo-anionowej,  na meblach osiadać się będzie mniej kurzu. Filtrowanie powietrza ma pozytywny wpływ na zdrowie, a także samopoczucie, koncentrację, czy zdrowy sen. Jeśli nie możemy bardzo wpłynąć na jakość powietrza panującą na dworze, możemy przynajmniej we własnym domu zadbać o nią.

 

Mała przestrzeń wymaga specjalnych rozwiązań

 

Mała przestrzeń wymaga odpowiedniego dopasowanie nie tylko do powierzchni oczyszczania co będzie raczej proste, ze względu na małą powierzchnię, ale także pod względem wielkości, kiedy każda wolna przestrzeń jest na wagę złota. Oczyszczacz Vestfrost to idealne rozwiązanie do niewielkich przestrzeni, szczególnie najmniejszy model, który wykazuje się doskonałymi parametrami oczyszczania a przy tym jest na tyle kompaktowy, że zmieści się niemal wszędzie.  VESTFROST VP-A1M30WH oczyszczacz powietrza, bo właśnie o nim mowa nadaje się do małych powierzchni a także nieco większych ponieważ ponieważ jego powierzchnia oczyszczania wynosi 48 m2. Oczyszczacz filtruje powietrze wieloetapowo wykorzystując filtr wstępny, węglowy HEPA, lampę uv oraz generator jonów. Jego ogromną zaletą jest również możliwość zdalnego sterowania oczyszczaczem Vestfrost przy pomocy specjalnie dedykowanej aplikacji mobilnej.  VESTFROST VP-A1M30WH oczyszczacz powietrza z lampą UV pracuje bardzo cicho, przez co można go umieścić także w sypialni. Blokada rodzicielska pozwala z kolei na ustawienie oczyszczacza w pokoju dziecięcym. Cechą charakterystyczną oczyszczaczy Vestfrost  oprócz kompaktowego kształtu jest także atrakcyjna cena. Najmniejszy oczyszczacz Vestfrost znajdziemy w profesjonalnym sklepie już za ok 1099 zł.

 

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat