Concordia wygrała drugi mecz

Strefa FM Środa, 21 sierpnia 201314
Drugie zwycięstwo odnieśli w nowym sezonie IV ligi piłkarze Concordii Piotrków. Po dramatycznym meczu pokonali w Przedborzu miejscową Pilicę 3:2 (1:2). Po dwudziestu minutach gospodarze prowadzili już 2:0.

Bramki dla Pilicy Przedbórz zdobyli: Marek Jończyk (10. minuta) i Filip Bartkowiak (20. min) z rzutu karnego. Chwilę przed utratą drugiego gola boisko za niesportowe zachowanie musiał opuścić Piotr Woźniak. Concordia mimo niekorzystnego wyniku i gry w osłabieniu osiągnęła przewagę. Jej efektem był kontaktowy gol Janusza Stolarskiego w 44. minucie. Po przerwie podopieczni Zbigniewa Karbownika nadal dyktowali warunki gry. Wyrównał w 69. minucie Stolarski, a siedem minut później decydujący cios zadał Pilicy Dariusz Kukułka.

Pilica Przedbórz - Concordia Piotrków 2:3 (2:1)

Bramki: Marek Jończyk 10, Filip Bartkowiak 20 - Janusz Stolarski 44, 69, Dariusz Kukułka 76