Advertisement

Budowa pumptrucku w Piotrkowie nabiera tempa

Sobota, 03 czerwca 20230
Pumptrack z prawdziwego zdarzenia powstaje w Piotrkowie. Obiekt do ekstremalnej jazdy na rowerze od kilkunastu dni budowany jest przy ul. Ceramicznej. Prace są już mocno zaawansowane, a jego powstanie urozmaici rekreacyjną ofertę w mieście

Ładuję galerię...

Przeprowadzana inwestycja realizowana jest w ramach budżetu obywatelskiego. Ukończenie tej budowy zapewni mieszkańcom Piotrkowa nowe miejsce do aktywnego wypoczynku.

Myślę, że jest to oczekiwany projekt przez miejscową społeczność. Pumptruck, czyli element małej architektury, to rowerowy tor dla każdego, kto lubi rowerową formę odpoczynku - mówi Katarzyna Szokalska, dyrektor Biura Rozwoju Miasta i Inwestycji.  - W tym miejscu powstaną również miejsca parkingowe, które umożliwią dojazd mieszkańcom z zewnątrz - dodaje Katarzyna Szokalska.

Na wykonanie prac firma ma czas do października, ale jest duża szansa, że roboty skończą się zdecydowanie wcześniej. Koszt budowy wynosi blisko 440 tysięcy złotych. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

8

4


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat