Advertisement

Brązowy medal dla Marty Dudek

ePiotrkow Piątek, 13 stycznia 20232
Marta Dudek wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Polski do lat 14 w Pszczynie. Zawodniczka piotrkowskiego Winnera w parze z Julią Borowik (Cabańskie Centrum Sportu Chrzanów) wywalczyły brązowy medal w deblu.
Fot. Winner Fot. Winner

Marta i Julia zostały rozstawione z numerem "4". W pierwszej rundzie dziewczyny pokonały Zofię Musiołowską (Kostrzyński Klub Tenisowy) i Maję Nowak (Akademicki Związek Sportowy Poznań) 6:2, 6:2. W ćwierćfinale Marta i Julia okazały się lepsze od Matyldy Jurek (Klub Sportowy Dragon Tennis Team Pro) i Barbary Kowalskiej (BKT Advantage Bielsko-Biała), wygrywając 6:3, 6:1.


W półfinale Marta i Julia uległy parze numer jeden i późniejszym triumfatorkom turnieju, Barbarze Kosteckiej (UKT Winner Kraków) i Oliwii Sybickiej (Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola) 0:6, 3:6.


W grze pojedynczej natomiast podopieczna Macieja Wściubiaka wygrała w pierwszej rundzie z Kornelią Stępkowską (UKS ST NET Warszawa) 6:2, 6:4. W drugiej rundzie natomiast Marta przegrała z późniejszą zwyciężczynią Mistrzostw, Barbarą Kostecką 1:6, 3:6.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_marta ~goœć_marta (Gość)14.01.2023 18:21

A ile par brało udział skoro one miały 4???

21


!!! ~!!! (Gość)14.01.2023 11:24

No i bardzo ładnie!

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat