Bez niespodzianki w Lublinie

Wtorek, 03 listopada 20153
Piotrcovia nie sprawiła niespodzianki w Lublinie, przegrywając z mistrzem Polski. MKS Selgros Lublin wysoko pokonał piotrkowski zespół 36:23 (13:10).

Tylko w pierwszej połowie zespół Michała Pastuszki był w stanie nawiązać walkę ze swoim rywalem, w pewnym momencie Piotrcovia przegrywała tylko jedną bramką, ostatecznie gospodynie zeszły do szatni z trzybramkową przewagą.

Po przerwie niepodzielnie rządził mistrz Polski, który systematycznie powiększał swoją przewagę, wyraźnie wygrywając to spotkanie 36:23.

Kolejny mecz w Superlidze piotrkowianki rozegrają w niedzielę, 15 listopada we własnej hali. Tym razem do Piotrkowa przyjedzie EKS Start Elbląg.

MKS Selgros Lublin 36:23 (13:10) MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

MKS Selgros Lublin: Gawlik, Dżukiewa - Migdaliowa 10, Szarawaga 7, Bijan 5, Quintino 5, Repelewska 3, Niedźwiedź 2, Kocela 1, Rola 1, Kozimur 1, Charzyńska 1.

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Opelt, Sarnecka – Szymańska 5, Kopertowska 4, Wypych 4, Szafnicka 3, Kucharska 3, Rol 2, Sobińska, Matyja 1, Ivanović 1, Wawrzynowska, Olek, Piecaba, Jałoszewska, Marszałek.