Amator damskich torebek zatrzymany

PolicjaRadomsko Wtorek, 03 sierpnia 202142608
Sąd zastosował areszt w stosunku do 39-letniego obywatela Mołdawii, który usiłował ukraść radomszczance torebkę. 78-latka nie oddała swojej własności, zaczęła krzyczeć i z pomocą ruszyli świadkowie zdarzenia.
fot. KPP Radomsko

Do zdarzenia doszło przy ulicy Krasickiego w Radomsku. Radomszczanka koło południa wybrała się na zakupy do pobliskiego marketu. Kiedy wracała do domu nagle za jej plecami pojawił się mężczyzna, który napadł na nią i chciał zerwać jej torebkę przewieszoną przez ramię oraz tułów.

Kobieta z całych sił wzywała pomocy a jednocześnie, mimo wieku mocno trzymała swoją własność.

 

Z pomocą pośpieszyli klienci sklepu oraz mieszkańcy pobliskich domów. Świadkowie zdarzenia natychmiast o zdarzeniu powiadomili policję. Dodatkowo dokładnie opisali sprawcę napaści oraz wskazali kierunek jego ucieczki. Pokrzywdzoną zajęła się rodzina.

 

Policjanci po kilku minutach od zgłoszenia zatrzymali rabusia. Okazał się nim 39-letni obywatel Mołdawii. Mężczyzna ten został osadzony w policyjnym areszcie. 2 sierpnia został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Radomsku, gdzie w obecności biegłego tłumacza wykonano z nim czynności.


Prokurator nadzorujący śledztwo przedstawił mu zarzut usiłowania dokonania kradzieży zuchwałej i złożył do sądu wniosek o zastosowanie wobec cudzoziemca tymczasowego aresztowania. Zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi za takie zachowanie grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)03.08.2021 10:41

Ehh to Radomsko, kiedyś piramida finansowa, później haracze za prace w sieci przedszkoli, a teraz okradają staruszki ... to miasto robi się coraz bezpieczniejsze

60


dziedzic pruski ~dziedzic pruski (Gość)03.08.2021 09:28

Deportacja

51


5g ~5g (Gość)04.08.2021 05:47

Co to za przybłęda? W Mołdawi kobiety nie noszą torebek?

20


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)03.08.2021 17:55

Nie amator tylko fetyszysta. Jedni lubią damską bieliznę, a inni damskie torebki. Wielkie mi mecyje.

31


Bunia ~Bunia (Gość)03.08.2021 14:21

Może był głodny? Nie osądzajcie go!

51


zxczcx ~zxczcx (Gość)03.08.2021 11:18

Teraz odpocznie parę lat na koszt m.in. pokrzywdzonej, podje lepiej jak ludzie w szpitalach, wyleczy zęby i podratuje zdrowie na koszt m.in. pokrzywdzonej. A masz karę, należy ci się! Teraz na pewno pomyśli dwa razy nim zrobi to ponownie!

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat