Advertisement

75 lat piotrkowskiej "Odzieżówki" [ZDJĘCIA]

ePiotrkow Sobota, 11 czerwca 202242093
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 obchodzi w tym roku swoją 75. rocznicę istnienia. W piątek zorganizowano obchody dostojnego jubileuszu popularnej "Odzieżówki".

Ładuję galerię...

Uroczyste obchody rozpoczęły się od mszy świętej odprawionej w koście Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny przy ul. Śląskiej. Po eucharystii dyrektor ZSP 6 Małgorzata Ilczuk podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do budowania społeczności oraz dobrego imienia placówki. 

Jubileusz jest zawsze pretekstem do wielu wspomnień i wzruszeń. Do przywołanych pamięci koleżanek, kolegów i nauczycieli oraz chwil spędzonych w murach szkoły. Jest powrotem do lat młodości - mówiła Małgorzata Ilczuk.

Serdeczne podziękowania oraz gratulacje, całej społeczności szkolnej złożył obecny na uroczystości prezydent Krzysztof Chojniak.

Gratuluję całej społeczności szkoły, to jest nauczycielom, uczniom, rodzicom oraz pracownikom administracji i obsługi współtworzenia przez tyle lat piotrkowskiej oświaty. Składam również słowa uznania i podziękowania za wasz trud oraz wysiłek włożony w wychowywanie młodzieży - życzył prezydent Krzysztof Chojniak.

Po wspomnieniach, podziękowaniach oraz gratulacjach nastąpił czas na przedstawienie przygotowane przez uczniów ZSP 6. Tematyką inscenizacji był patron szkoły - Królowa Jadwiga. Widowisko przywołało wśród byłych nauczycieli, pracowników oraz wychowanków cudowne, nostalgiczne chwile.
Przedstawienie było zwieńczeniem pierwszego etapu obchodów. Po nim uroczystość przeniosła się do szkoły, a w niej na wszystkich czekał tort oraz koncert zespołu Fakiry. Jubileusz był czasem podsumowania dotychczasowej działalności, a także okazją do spotkań absolwentów, nauczycieli oraz pracowników placówki.

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fot 41 ~fot 41 (Gość)12.06.2022 13:37

To sala gimnastyczna czy szatnia?

20


Mieszkaniec Barkowic ~Mieszkaniec Barkowic (Gość)11.06.2022 09:47

Czy była Lucyna Bartosiewicz rocznik 1979?

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat