Rodzinnie witali jesień

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 04 października 20216 3311
W sobotę (2.10.2021) w Białocinie (gm. Rozprza) odbył się piknik rodzinny na powitanie jesieni. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych mieszkańców gminy.

Ładuję galerię...

Piknik z okazji powitania jesieni nie mógł odbyć się bez ogniska z pieczeniem kiełbasek i ziemniaków. Była część artystyczna, o którą zadbali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi, odsłona sportowa oraz motoryzacyjna z udziałem Rozprzańskiego Klubu Motorowego.

 

Najmłodszych najbardziej cieszyła wspólna zabawa z balonami, malowanie buziek i przejażdżki wozem bądź autkami. Z kolei nieco starsi chętnie kosztowali smakowitości przygotowanych przez rodzime Koło Gospodyń Wiejskich. Wspólnie z mieszkańcami Białocina bawili się: wójt gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk oraz radny Sejmiku Województwa Łódzkiego Paweł Kowalczyk.

 

Zabawę dla dzieci i dorosłych zorganizowała Ochotnicza Straż Pożarna w Białocinie oraz tutejsza Rada Sołecka przy wsparciu samorządu Województwa Łódzkiego.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dzokej ~Dzokej (Gość)04.10.2021 16:50

A szczepienia byly

03


NIKIFOR ~NIKIFOR (Gość)05.10.2021 10:04

Radny sejmiku to mieszkaniec gminy Rozprza, ale wójt nie jest mieszkańcem tej gminy mimo to przyjechał, był, bawił się brawa...Mieszkańcy mieli wielką radość z powodu wizyty tego włodarza. Przybył i zaszczycił swoją obecnością. Pewnie teraz da ze 100 zł na szkołę w Nowej Wsi dzieci tak ładnie występowały.

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat