Kolejna zmiana organizacji ruchu na rondzie w Głuchowie

ePiotrkowRegion Wtorek, 04 sierpnia 202031252
We wtorek 4 sierpnia około południa w Głuchowie na budowie ronda zostanie wprowadzona ostatnia, tymczasowa organizacja ruchu. Kierowcy poruszający się drogą krajową 12/91 będą już mogli korzystać z całego ronda.

- Normalnie będzie także funkcjonował wyjazd na rondo od strony wschodniej, czyli z pobliskich magazynów - informuje Maciej Zalewski z łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. - Do czasu zakończenia budowy prowadzone będą prace związane z rozbiórką starego wlotu drogi powiatowej od strony Grabicy, który został przesunięty nieco na południe i włączony do nowego ronda. Nie powinny one zatem stanowić utrudnienia.

 

Wszystkie prace, zgodnie z zapisami umowy, mają się zakończyć 15 listopada.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jeździec ~Jeździec (Gość)04.08.2020 19:49

Najdłużej budowane rondo na świecie! Mamy wreszcie jakiś rekord!

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat