metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Szymek Krusz ~Szymek Krusz (Gość)03.04.2024 11:21

A ja stawiam na Tolka Banana.

10


nin ~nin (Gość)03.04.2024 11:33

Strażacy na TAK, Wójt na NIE. Wójt do wymiany: przez obecnego wójta nasza gmina jest strasznie podzielona i skłócona między sobą, z powiatem. Zdecydowane NIE dla tego wójta. Potrzebna jest odnowa naszej gminy.

40


Franek J. ~Franek J. (Gość)03.04.2024 11:39

Na stronie gminy jest jak skorzystać z programu czyste powietrze. Panie wójcie kpina - a gdzie informacja jak skorzystać z ulgi inwestycyjnej w podatku rolnym np. na fotowoltaikę. Tego Pan nie zamieści bo by ubyło sporo podatków. A nie jest Pan skory do dawania jak człowiek nie jest z Pana drużyny.

30


gienek z Woli ~gienek z Woli (Gość)03.04.2024 11:41

Gdzie leży prawda?
Kolejny ciekawy komentarz: Szanowny Panie Wójcie,
piszemy jako nowy, obecny zarządca osiedla.
Zapomniał Pan wspomnieć, że w przypadku przejęcia własności kotłowni głównym kosztem wspólnot byłby nie wykup pomieszczenia, ale konieczność sfinansowania infrastruktury. Mowa o znalezieniu pomocy w dofinansowaniu brzmi ładnie, ale na ten moment nie mamy wiedzy na ile ta pomoc byłaby możliwa oraz jakiej byłaby wysokości, a koszt inwestycji jest znaczny i wymagałby zaciągnięcia przez wspólnoty kredytu. Co stanowi kolejny problem: wspólnot mieszkaniowych tworzących osiedle jest 7, osiedle nie jest jednym podmiotem, każda z nich ma inny stan i możliwości finansowe, dodatkowo kredyt nie zostanie udzielony zbiorowo wszystkim wspólnotom, co jest jeszcze dodatkowym kłopotem formalnym. Ponadto, o czym Pan nie wspomina, kotłownia odpowiada również za ogrzewanie budynków stanowiących własność gminy Wola Krzysztoporska, co również należy uwzględnić.
Ja nasze spotkanie w sprawie kotłowni pamiętam inaczej: w obecności mojej oraz przedstawicieli zarządów wspólnot obiecał Pan przedstawienie przybliżonego wyliczenia kosztów ogrzewania w sytuacji w której gmina przejęłaby kotłownię oraz zobowiązał się Pan do pozyskania ze swojej strony dodatkowych ofert na modernizację infrastruktury. Spotkanie odbyło się w wakacje.
Ponadto na spotkaniu z urzędnikami Urzędu Gminy w lutym deklarowałem już, że wolą wspólnot mieszkaniowych jest, by kotłownią zajmowała się bezpośrednio gmina, z uwagi na wspomniane przeze mnie wyżej trudności.
Z poważaniem,

10


Tamara ~Tamara (Gość)03.04.2024 11:44

A jak tam nowo wybudowane Osiedle bogów we Woli Krzysztoporskiej. Słyszałem że mieszkańcom podobno cudownie się żyje. Opływają w dosłownym tego znaczeniu.

10


glina i piasek ~glina i piasek (Gość)03.04.2024 11:55

Dlaczego powiatowa droga na gminie jest taka wąska. Może Pan Panie wójcie wytłumaczy sie?

20


Kacper ~Kacper (Gość)03.04.2024 11:57

Panie Wójcie a czy numery domów od 41 to już nie kacprów ? Piszę Pan że udało się założyć kanalizację w Kacprowie .Tylko nie dodał Pan że nie do końca. Ta część Kacprowa zawsze była traktowana gorzej i zapomniana.

10


bolo ~bolo (Gość)03.04.2024 11:59

Jak to jest z budowaniem domów? Są równi i równiejsi. Panie wójcie proszę o wypowiedź do poniższego komentarza: "A jak człowiek chciał postawić 3 domy na działce w miejscowości Kreżna to otrzymał odpowiedź że nie można tworzyć sztucznych osiedli w obrębie rolniczym."

20


za PIS ~za PIS (Gość)03.04.2024 12:05

PiS jest za Panem

02


fas ~fas (Gość)03.04.2024 13:57

przestań pięknymi słowami manipulować ludźmi. W szczególności na spotkaniu w Oprzężowie. A może wspomożesz ludzi żeby zbadać czy ta biogazownia jest zasadna na etapie decyzji środowiskowych. A może trzeba ją zablokować. A może trzeba teraz wydać decyzję negatywną. A Ty stawiasz ludzi przed faktem dokonanym jakby już zostało zatwierdzone że biogazownia powstanie. Mówisz już o etapie budowy. Dobry z Ciebie Manipulator Poniżej cytat z Facebook-a: Mieszkańcy również akcentowali swój niepokój wynikający z planów uruchomienia w Oprzężowie biogazowni rolniczej. Rozumiem ich obawy i zapewniam, że o ile dojdzie do realizacji tej inwestycji, uczynię wszystko by zachowane zostały technologie i procedury związane z budową i eksploatacją tej instalacji, zgodne z najwyższymi standardami ekologicznymi.

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat