metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Bujny ~Bujny (Gość)12.10.2014 16:51

"acha" napisał(a):


Zgadzam się z Tobą :)

33


OVK ~OVK (Gość)12.10.2014 17:31

"acha" napisał(a):
Nie posikaj się:)Nikomu z okolicznych mieszkańców wiatrak nie przeszkadza,tylko Wy z lotniska tak się nim ekscytujecie...


Zobaczymy jak się Anton wk.... i powypieprza z pracy wszystkich wieśków z EPI,nie po to władował tyle kasy w lotnisko.

52


atociekawe ~atociekawe (Gość)12.10.2014 17:45

"OVK" napisał(a):
Najnowsze wyniki badań potwierdzają negatywne oddziaływanie wiatraków na zdrowie ludzi w odległości do 8 km.


Wzruszająca, urzekająca historia. Poleciały mi łzy, ze śmiechu oczywiście. Odległość 8 km od wiatraka negatywnie wpływa na zdrowie człowieka? Z boków, od przodu, czy od tyłu śmigła? To, że Tobie poważnie zaszkodził wiatrak, to jestem pewny ale chyba ten w postaci śmigła w samolocie....

15


OVK ~OVK (Gość)12.10.2014 18:59

"atociekawe" napisał(a):
Wzruszająca, urzekająca historia. Poleciały mi łzy, ze śmiechu oczywiście. Odległość 8 km od wiatraka negatywnie wpływa na zdrowie człowieka? Z boków, od przodu, czy od tyłu śmigła? To, że Tobie poważnie zaszkodził wiatrak, to jestem pewny ale chyba ten w postaci śmigła w samolocie....


ty pusty jesteś jak beczka po kapuście.
No ale cóż,wsiury tak mają,opary gnojówy sieją w ich łbach spustoszenie.

Komentarz był edytowany przez autora: 12.10.2014 19:01

41


atociekawe ~atociekawe (Gość)12.10.2014 19:26

"OVK" napisał(a):
ty pusty jesteś jak beczka po kapuście.
No ale cóż,wsiury tak mają,opary gnojówy sieją w ich łbach spustoszenie.


Śledząc Twoje komentarze, utwierdzam się w przekonaniu o Twojej niezwykłej wiedzy z zakresu rolnictwa, zwierząt gospodarskich, czynności do wykonania w rolnictwie, co sugeruje mi niezbicie Twe plebejskie pochodzenie. O prostocie a raczej prostactwie języka nie wspomnę. Nie używasz praktycznie żadnych konkretnych argumentów ale nie dziwię się temu. Próba wysilenia mózgu może skończyć się pęknięciem jakiejś bardzo ważnej żyłki.....

33


acha ~acha (Gość)12.10.2014 20:19

"OVK" napisał(a):


Po twoich komentarzach wnioskuje,że tobie bardziej słoma z butów wystaje niż mnie:) A poza tym,to ty się nie martw o kasę Pana Antona!

24


OVK ~OVK (Gość)12.10.2014 20:19

"atociekawe" napisał(a):
Nie używasz praktycznie żadnych konkretnych argumentów ale nie dziwię się temu.


sołtysowi to zamelduj burku a swoje wywody zachowaj na czas dożynek,będzie okazja z chłopami przy winie pogadać.

32


yale ~yale (Gość)12.10.2014 21:13

wiatrak już stoi i pewnie staną kolejne ale podobno maja skorygować pas na lotnisku i będzie równoległy do drogi piotrków-kamieńsk

15


TRybunalski ~TRybunalski (Gość)12.10.2014 22:36

Ustalmy problem. Problemu nie ma z dobrym sprawnym samolotem i skoczkami z GROMU tylko z rozlatującą się kupą złomu i pijanymi skoczkami na działkach, normalny samolot z licencjonowanym pilotem niema problemu, tylko mała grupka nieudaczników samobujców ma problem gdzie albo o co zawadzić

24


TRybunalski ~TRybunalski (Gość)12.10.2014 22:44

Komentarze OVK dobrze zaszeregowały całą społeczność areoklubu piotrkowskiego warczy jak te samoloty i nic pozatym nic nie działa jak w tych maszynach

24


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat